Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   yorkshireeveningpost.co.uk   |   2017-08-18

Šių laikų Romeo ir Džiuljeta: tragiška paauglių meilės istorija

  
Šių laikų Romeo ir Džiuljeta: tragiška paauglių meilės istorija
© pixabay nuotr.
Paauglių meilei nebuvo lemta tęstis ilgai.
Nusikaltimo motyvas – meilė

Trijų paauglių santykiai, įsipainioję į meilės trikampį, baigėsi tragiškai visiems: vienas jų palaidotas, antras – už grotų, o trečioji – sugniuždyta.

Šimtai žmonių šių metų vasarį Leeds’e susirinko į 16-mečio Irfan’o Wahid’o laidotuves – paauglys buvo nužudytas savo meilės konkurento, kuriam šiuo metu – 17-a, nepilnamečio vardas dėl duomenų apsaugos įstatymo negali būti atskleistas.
Jis ketvirtadienį buvo pripažintas kaltu dėl žmogžudystės, sukrėtusios visą miestą. Nusikaltimo motyvai – tokie patys, kaip ir garsiojoje dramoje apie Romeo ir Džiuljetą: meilė.
 
Kaltinamasis kurį laiką susitikinėjo su 16-mete mergina, tačiau vėliau ji pasirinko santykius su I. Wahid’u. Tačiau jiems buvo lemta tęstis vos kelias dienas: tais pastebėjęs konkurentas vaikiną vasario 10-ąją nužudė kai šis išlipo iš autobuso. Jauno žmogaus mirtį lėmė vienintelis dūris virtuviniu peiliu į krūtinę, mat ginklu buvo paliesta širdis.
 
Teisme kaltinamasis tikino žudyti nenorėjęs, o peiliu, kurį nešiojosi savigynai, I. Wahd’ui smogė nes šis stumtelėjo jį.
 
Visa tai įvyko žmonių gausiai lankomoje viešoje vietoje – Harehills Lane vadinamoje centrinėje Rytų Leeds’o gatvėje, kurioje tuo metu po parduotuves vaikščiojo daugybė lankytojų, tėvai namo vedėsi iš mokyklų paimtus vaikus.
 
Prisiekusiųjų grupė, kurią sudaro 6 vyrai ir 6 moterys, po dvi dienas trukusių svarstymų kaltinamąjį iš pradžių laikė nekaltu dėl nužudymo, tačiau vėliau nusprendė pritaikyti alternatyvų kaltinimą dėl žmogaus gyvybės atėmimo.
 
Kaltinamasis šiuo metu yra laisvas, tačiau laikomas saugioje vietoje baiminantis, kad jam nenutiktų kas nors blogo.
  

Žymos: Meilė, Paaugliai, Nužudymas, meilės trikampis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Kodėl tu skiriesi su žmona?
–Supranti, ji su manim jau pusę metų nesikalba.
–Neskubėk, palauk, pagalvok, ne taip lengva surasti tokią žmoną...