Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, standard.co.uk   |   2017-10-29

Skandalas JK Parlamente, keturi politikai kaltinami seksualiniu priekabiavimu

  
Skandalas JK Parlamente, keturi politikai kaltinami seksualiniu priekabiavimu
© pexels.com
Politiniai žaidimai virsta seksualiniais užgauliojimais.
Į šį skandalą pateko net keturi puikiai politikos pasaulyje žinomi vyrai.

Išnaudotos moterys prakalbo apie tai, kad teisingumo rasti nepavyko. Policija priekabiavimo bylų netiria, nes su tuo susiję įtakingi politikai, moterys ieškodamos pagalbos ir teisingumo atsimuša tarsi į sieną.

Į šį skandalą pateko net keturi puikiai politikos pasaulyje žinomi vyrai. Vienas iš jų ilgametis konservatorius, kuris yra vedęs Stephanas Crabb‘as. Jis kaltinamas tuo, kad ieškodamas padėjėjos-sekretorės su jaunesne nei 20 metų mergina elgėsi nepadoriai, siūlė jai seksualinius žaidimus.
Dar du neįvardinti politikai kaltinami tuo, kad socialiniuose tinkluose jaunąsias koleges užgauliojo ir siūlė intymius dalykus, o ketvirtasis Parlamento narys esą siuntė sms žinutes savo praktikantei su seksualiniu turiniu būdamas neblaivus.
 
Šiai skandalingai istorijai iškilus į viešumą, premjerė Theresa May išleido pranešimą, kuriame sakoma, kad ji nedelsdama imsis tyrimo dėl šių politikų veiklos. Ji laukianti bet kokios nukentėjusiųjų informacijos, padėsiančios išsiaiškinti tikrąją situaciją. Anot premjerės, nesvarbu ar šie vyrai dirba parlamente, ar ne, jeigu jie bus su šia istorija susiję, jiems gali tekti atsisveikinti su savo postais ir politine karjera.
 
 
 
  

Žymos: Parlamentas, politikai, Skandalas, JK, Seksualinis išnaudojimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Mes išvežame jūsų skalbimo mašiną remontuoti!
– Mama, čia tavęs atėjo!