Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   tv3.lt   |   2015-06-09

Skandalas: žiauriu nužudymu Anglijos policija apkaltino ne tą lietuvį

  
Skandalas: žiauriu nužudymu Anglijos policija apkaltino ne tą lietuvį Kairėje: žiauriu nusikaltimu nepelnytai apkaltintas mažeikiškis, dešinėje - tikrasis įtariamasis.

Praėjusią savaitę Jungtinės Karalystės (JK) policija paviešino informaciją, jog ieško 57-erių metų lietuvio Vytauto Jokubausko, įtariamo žiauriu moters nužudymu Peterborough mieste.

Kaip savaitgalį pranešė „Tiesa”, moters kūnas Peterborough mieste esančiame name buvo rastas be galvos ir galūnių. Dvi įtariomojo nuotraukos šmėžavo visuose didžiausiose Anglijos žiniasklaidos priemonėse. Nuotraukas žurnalistams išplatino Anglijos policija.
 
 
Į tv3.lt redakciją kreipėsi įtariamojo bendravardis ir bendrapavardis Vytautas Jokubauskas, kuris teigė, kad žiniasklaidoje buvo pateikta jo nuotrauka, nors jis Anglijoje niekada nėra net buvęs.
 
„Čia nesumaišytas, o apšmeižtas ant visos Lietuvos. Man paskambino draugas iš Anglijos, sako: nebuvęs Anglijoje ir nužudei žmogų Anglijoje?,“ – tv3.lt pasakojo Vytautas Jokubauskas.
Mažeikietis V. Jokubauskas buvo sukrėstas ir šokiruotas, jo socialinės paskyros yra užblokuotos, o visi pažįstami ir bendradarbiai klausinėja, ar jis įvykdęs šį žiaurų nusikaltimą.
 
Vytautas Jokubauskas tvirtino, kad kreipėsi į policiją, tačiau pagalbos nesulaukė.
 
„Kur kreipiuosi lyg į sieną atsimušu, policijai aš pareiškimus parašęs, bet vis tiek tas pats. Policija sako: reikia išsiaiškinti, nes iš kur mes žinom, kad jūs nebuvot Anglijoje. Taip dabar dvi dienas ir aiškinasi,“ – tikino mažeikietis.
 
Dėl galimo ryšio su kraupia žmogžudyste vyras net darbdavio buvo iškviestas pasiaiškinti. Galiausiai, kol mažeikiškis aiškinasi su policija, buvo jis, ar ne Anglijoje, jis buvo priverstas pasiimti atostogų.
  

Žymos: Peterborough, Nužudymas, Lietuvis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Dvi blondinės važiuoja mašina. Viena sako:
– Klausyk, gal gali važiuoti lėčiau, nes man baisu...
– Na, jei labai bijai, tai užsimerk, kaip aš!