Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-05-21

Smurto banga šventinio savaitgalio metu - nudurti dar trys žmonės

  
Smurto banga šventinio savaitgalio metu - nudurti dar trys žmonės
© Wikimedia nuotr.
Praėjusią savaitę buvo nužudyti trys jauni vyrai.
Iki dabar Londono policija iš viso pradėjo 66 žmogžudysčių bylas.

Karališkųjų vestuvių pažymėto savaitgalio metu Londono gatvėse liejosi ne tik džiaugsmo, bet ir smurto banga. Trijų skirtingų išpuoliu metu nudurti trys asmenys, vienas jaunas vyras mirė ligoninėje, kiti du - incidentų vietose.

Osmano Shidane’ (20) gyvybė užgeso penktadienį. Jaunas vyras buvo užpultas ir subadytas prie Ruislipo kino teatro ir prekybos centro trečiadienį.
Gedinti šeima žurnalistams teigė, kad jų vyriausias iš septynių vaikų sūnus buvo mylintis ir visada pasiruošęs „padaryti bet ką dėl savo šeimos”.
 
Dėl O. Shidane’o užpuolimo suimtas 16-metis paauglys, dar vienai 15-metei merginai pareikšti įtarimai prisidėjus prie nusikaltimo.
 
Osmano Shidane’ (20) gyvybė užgeso penktadienį. Osmano Shidane’ (20) gyvybė užgeso penktadienį.
Sekmadienį Aruneshas Thangarajah’as buvo nudurtas London Road gatvėje, Mitchame. Incidentas įvyko 15:30 val. 28-erių indų kilmės vyras, mirusiu paskelbtas užpuolimo vietoje, Londone gyvenu du metus. dėl šio nusikaltimo suimtas 44-erių vyras.
 
Sekmadienį Aruneshas Thangarajah’as buvo nudurtas London Road gatvėje, Mitchame. Sekmadienį Aruneshas Thangarajah’as buvo nudurtas London Road gatvėje, Mitchame.
Tuo tarpu Barkinge policija ieško liudininkų dar vienoje beprasmio nužudymo byloje. Abrahamanas Juma (24) buvo mirtinai nudurtas ketvirtadienį. Jo kūnas rastas Harts Lane gyvenvietės teritorijoje apie 11:30 val.
 
„Žinome, kad nusikaltimo metu Crows Road gatvėje buvo liudininkų. Mes norime kuo greičiausu jumis pasikalbėti”, - sakė Detektyvas vyriausiasis inspektorius Andrew Packeris.
 
Abrahamanas Juma (24) buvo mirtinai nudurtas Barkinge. Abrahamanas Juma (24) buvo mirtinai nudurtas Barkinge.
 
Kaimynų teigimu, A. Juma buvo užpultas vietinės gaujos. Jis tapo 28-tas jaunesnis nei 25 metų asmuo, nužudytas Londono gatvėse šiais metais. Iki dabar Londono policija iš viso pradėjo 66 žmogžudysčių bylas.
 
  

Žymos: Anglijos policija , Londono policija, Nusikaltimai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

„Facebook“ – vienintelė vieta, kur gali šnekėtis su siena.