Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, thesun.co.uk   |   2019-10-08

Šokiruojantis užpuolimas: šalia baro peiliu sužalotas dvejų metukų vaikas

  
Šokiruojantis užpuolimas: šalia baro peiliu sužalotas dvejų metukų vaikas
© google maps nuotrauka

Šalia Vakarų Bromwich esančio baro peiliu buvo užpultas ir subadytas 24 metų amžiaus vyras, taip pat peiliu sužalotas dvejų metukų amžiaus vaikas.

Užpuolimas įvyko vakar, apie 18:40 valandų vakaro vietos laiku, jauno vyro gyvybė pakibo ant plauko, jis gydomas ligoninėje. Brutali ataka įvyko šalia Flower Pot smuklės Vakarų Bromwiche, Vidurio Vakarų Anglijoje.  
Policija ir greitosios medicinos pagalbos brigados į įvykio vietą išskubėjo gavus pranešimą apie jauną vyrą, kurį užpuolė gauja.  
 
Vaikas patyrė nesunkius sužalojimus ir buvo nugabentas į ligoninę medikų apžiūrai - sunkiai sužaloto vyro būklė ir šiandien - kritinė.  
 
Detektyvas inspektorius Paul Cook teigė, kad policija ėmėsi visų veiksmų, būtinų viešajai tvarkai atkurti ir kreipėsi į visuomenę, prašydamas visų įvykio liudytojų kuo skubiau susisiekti su policijos pareigūnais.  
 
Vos kelios valandos iki įvykio Sheffielde buvo areštuotas paauglys, jis kaltinamas subadęs asmenį peiliu, manoma, kad jis bedė peilį 40 metų amžiaus vyrui į nugarą šalia miesto centre esančio Crucible teatro.  
Dar du užpuolimai peiliu buvo įvykdyti Londono metro.
  

Žymos: Kriminalai, Užpuolimas, užpuolimas peiliu, peilių epidemija, sužalotas vaikas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du alkani studentai sėdi kambaryje ir rūko. Vienas staiga klausia:
- Klausyk, nejauti? Kažkur šašlykais kvepia?!
- Kvaily, musę nuo cigaretės nusimk!