Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-01-30

Southampton parke rastas prieš šešis mėnesius dingusio lietuvio kūnas

  
Southampton parke rastas prieš šešis mėnesius dingusio lietuvio kūnas Ovidijaus Aukselio kūnas rastas šeštadienį.
Jo būdas niekada nebuvo linkęs į savižudybę. Niekam net nekilo mintis, kad jis galėtų sau pakenkti. Brolio veide visuomet švytėjo plati šypsena.

Savaitgalį Southampton parke rastos žmogaus kūno liekanos. Ekspertų teigimu, tai prieš šešis mėnesius paslaptingai dingusio jauno lietuvio, Ovidijaus Aukselio kūnas.

Ovidijus Aukselis 2016 m. liepos mėn. be žinios dingo iš Arnold Road gatvės Southampton mieste. 22 metų vyras šeimai paliko atsisveikinimo raštelį.
Pasak O.Aukselio sesers Saulės Balčiūnaitės, brolio mirtis buvo labai netikėta. Šeimai vis dar sunku patikėti, kad vaikinas gyvybę sau atėmė pats.
 
„Ovidijus buvo mylintis ir kitais besirūpinantis žmogus. Jis visuomet rūpinosi šeima ir draugais. Kai jis dingo be žinios, visi buvo sukrėsti. Jo būdas niekada nebuvo linkęs į savižudybę. Niekam net nekilo mintis, kad jis galėtų sau pakenkti. Brolio veide visuomet švytėjo plati šypsena”, - pasakojo mirusio vaikino sesuo.
 
Jaunuolio šeima pirmadienį paprašė lietuvių bendruomenės JK pagalbos pargabenti O.Aukselio kūną į Lietuvą ir palaidoti šalia tėčio.
 
Šeimą paremti galite čia:
 
  

Žymos: Southampton, Lietuvio mirtis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Ar galima pastoti nuo Valerijono lašų?
– Galima, jei Valerijonas pakankamai jaunas.