Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2017-01-31

Šovė į vaiką tam, kad jį išgąsdintų

  
Šovė į vaiką tam, kad jį išgąsdintų
© wikipedia.com
Berniuką pavyko išgelbėti, bet kasdieną jį ištinka priepuoliai.
Tik išgąsdinti jį, kad jis nustotų verkti.

18 mėnesių berniukas Harry Studley nukentėjo praėjusių metų liepos mėnesį, kuomet šeimos draugas šovė jam į galvą oro šautuvu tam, kad jį „užčiauptų”.

 Berniukas, kuris su mama ir broliu gyveno viename iš Bristolio butų, tą dieną nuvyko aplankyti kaiminystėje gyvenusių mamos draugų Jordan Walters ir Emma Horseman.
Pasak Bristolio Aukščiausiojo Teismo prokuroro, tą penktadienio popietę abi šeimos susitiko pabendrauti ir kartu praleisti laiką. Mažąjam Harry ir jo broliui pradėjus verkti, Emma Horseman mažylių motinos paklausė, kaip ji susitvarko su dviem verkiančiais vaikais. Į tai motina atsakė: „Tai visai nesunku, tiesiog skirk jiems truputį dėmesio”.
 
Po keletos sekundžių, mažąjam Harry vis dar verkiant, jo mama išgirdo savo draugę E. Horseman sakant savo partneriui: „Šauk į Harry, tik išgąsdinti jį, kad jis nustotų verkti, šauk į jį”. Po sekundės moteris išgirdo šūvį, mat kaip tik tuo metu J. Walters valė savo orinį ginklą ir keitė dujų kanistrus.
 
Mažasis Harry, kuriam dabar yra du metai, buvo nedelsiant nugabentas į Bristolio Vaikų ligoninę. Šūvio metu jam buvo pažeista kaukolė, sutinusios smegenys, vidinis kraujavimas. Po skubiai atliktos operacijos vaiko gyvybei pavojus nebegręsia, tačiau kiekvieną dieną vaiką ištinka potrauminiai priepuoliai ir jis vartoja itin stiprius vaistus.
 
Tiek į berniuką šovęs Jordan Walters, tiek tokiam poelgiui jį paskatinusi Emma Horseman apkaltinti tyčiniu ir sunkiu kūno sužalojimu. E. Horseman savo kaltę neigia.
  

Žymos: Smurtas, berniukas, šūvis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Šeimoje skandalas. Vyras apimtas nevilties ir nemato gyvenimo prasmės, tad stovi ant balkono krašto 15 aukšte ir ruošiasi nušokti. Į kambarį įeina žmona, greitai įvertina situaciją ir sako:
– Nors šiukšles paimtum.