Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-03-23

Sprogimo pavojus Londone: vyksta evakuacija 

  
Sprogimo pavojus Londone: vyksta evakuacija Nesprogusi bomba pasta Tower Bridge rajone Londone.
Evakuota ne tik daugiau nei 50 žmonių, tačiau taip pat gyvūnai iš vietinės veterinarijos klinikos, tėvams pranešta atsiimti vaikus iš darželio.

Po to, kai statybų aikštelėje netoli Tower Bridge rajono Londone rasta nesprogusi Antrojo pasaulinio karo bomba, evakuojami gyventojai iš aplinkinių namų, - pranešė portalas standard.co.uk.

Įvykio vietoje šiuo metu dirba Londono ugniagesių brigada ir specialieji Metropoliteno policijos būriai. Bomba rasta Grange gatvėje Bermondsey rajone.
Nuo 09:40 ryto, kai apie bombą buvo pranešta gaisrininkų tarnybai, Grange gatvė yra uždaryta iki pat Tower Bridge kelio. Gatve kursuojantys 1 ir 78 numerių autobusai yra nukreipti aplinkiniu keliu.
 
 
Policijos „Twitter” paskyroje pranešama, kad rajone planuojami transporto kamščiai. Vieta, kurioje rasta bomba yra aptverta 400 m. spinduliu.
 
Evakuota ne tik daugiau nei 50 žmonių, tačiau taip pat gyvūnai iš vietinės veterinarijos klinikos, tėvams pranešta atsiimti vaikus iš darželio.
 
 
Metropoliteno policijos atstovas spaudai tiksliai pasakyti kiek truks operacija negalėjo, tačiau jis sakė, kad greičiausiai tai truks ne kelias valandas, o pora dienų.
 
 
 
 
 
 
  

Žymos: Londonas, Pavojus, Bomba

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Susitinka dvi blondinės ir viena sako:
– Aš apgavau taksistą.
– Kaip? – klausia kita.
– Sumokėjau pinigus, bet nevažiavau.