Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   wisbechstandard.co.uk   |   2017-11-10

Staigią Anglijos lietuvio mirtį galėjo lemti steroidai?

  
Staigią Anglijos lietuvio mirtį galėjo lemti steroidai?
© Google nuotr.
Po mirties lietuvio namuose rasta švirkštų ir neaiškaus skysčio.
Medicinėse išvadose teigiama, kad lietuvio mirtį lėmė heroino perteklius organizme

Teismui pagarsinus Rytų Anglijoje gyvenusio lietuvio mirties tyrimo detales daroma prielaida, kad ją galėjo lemti ir vyro vartoti anaboliniai steroidai.

Šių metų balandžio 8-ąją savo namuose Wisbech’e rastas negyvas 43 metų Evaldas Zbormirskis: ant sofos gulinčio lietuvio kūną ryte pastebėjo jo partnerė Gintarė Jurevičiūtė.
Staigi vyro mirtis buvo netikėta – dieną prieš tai jis su gyvenimo drauge ir sūnumi vaikščiojo po parką, aplinkiniai nieko įtartino nepastebėjo, pradėtas tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
 
Šią savaitę Kings Lynn’o koronerio teismas paskelbė kai kurias su E. Zbormirskio mirtimi susijusias detales. Medicinėse išvadose teigiama, kad lietuvio mirtį lėmė heroino perteklius organizme, o pareigūnų įrašuose pažymėta, kad staigi mirtis siejama su narkotikais.
 
Velionio partnerės parodymuose teigiama, jog vyras dažnai lankėsi sporto salėje ir galėjo vartoti anabolinius steroidus. Moteris taip pat informavo, jog praėjus mėnesiui po mirties tvarkydama namus po sofa ji aptiko švirkštų ir buteliukų su geltonu skysčiu.
 
Dėl šios aplinkybės tyrėjai išvadų dar nepateikė.
 
  

Žymos: Mirtis, Rytų Anglija, Anglijos lietuviai, Wisbech

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Karstadirbių, duobkasių ir pan. susirinkimas. Sprendžiama, kaip būtų galima pagerinti darbą. Kalba įvairių kapinių ir dirbtuvių atstovai:
– Siūlau laidoti be karstų, tada mažiau medžiagų sunaudosim!
– Taip, geras pasiūlymas, o dar siūlau laidoti ne gulomis, o stačiomis – tada sutaupysim vietos kapinėse, ir duobkasiams darbo bus mažiau!
– O aš siūlyčiau juos užkasti tik iki pusės – tada darbo duobkasiams dar labiau sumažės, be to, nereikės statyti paminklų!
– Tikrai! O jei mes dar jų rankas sukabinsime, išeis puiki tvora aplink kapines!