Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, metro.co.uk   |   2017-08-05

Stratforde evakuotas Westfield‘as

  
Stratforde evakuotas Westfield‘as
© airforceverma Twitter
Sumaištis Stratforde.
Tai jau ne pirmas kartas per pastarąsias keturias savaites, kai šis prekybos centras yra evakuojamas.

Vakar evakuotas Rytų Londone esantis prekybos centras „Westfield“. Keli šimtai žmonių buvo priversti palikti prekybos centrą ir pusę valandos stoviniuoti lauke.

„Westfield“ administracija po incidento išplatino oficialų pranešimą, kad teko evakuoti lankytojus dėl administracinėje dalyje esančiose patalpose įsijungusio garsinio gaisro pavojaus signalo.
Į įvykio vietą iškviesti ugniagesiai ir apsaugos darbuotojai nuodugniai apžiūrėjo patalpas, tačiau gaisro požymių nerado.
 
Socialiniame tinkle ,,Twitter“ tuoj pat pradėjo plisti vaizdai iš įvykio vietos. Nuotraukos ir vaizdo įrašai, kuriuos padarė patys prekybos centro lankytojai. Pasirodė ir keletas komentarų, kad gaisro aliarmas galėjo būti tik priedanga, mat „Westfield‘e“ buvo rasta bomba.
 
Tačiau tokios spekuliacijos taip ir liko spekuliacijomis, mat daugiau pranešimų apie pavojų nebebuvo ir lankytojai saugiai grįžo į parduotuves.
 
Tai jau ne pirmas kartas per pastarąsias keturias savaites, kai šis prekybos centras yra evakuojamas. Liepos viduryje taip pat dėl gaisro sistemos aliarmo buvo evakuota dalis pastato, autobusai negalėjo įvažiuoti į stotį esančią šalia „Westfield‘o“.
 
 
  

Žymos: Stratfordas, Evakuacija, Westfield

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Studentams uždavė parašyti trumpą frazę kurioje būtų religija, seksas ir paslaptis.
Dešimtuką gavo studentė, parašiusi: „O Dieve, aš laukiuosi ir net nežinau nuo ko“.