Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com, mirror.co.uk, et al   |   2019-06-19

Stratforde mirtinai peiliu sužalotas vyras - lietuvis

  
Stratforde mirtinai peiliu sužalotas vyras - lietuvis
© facebook nuotrauka

Anglijos naujienų portalai pranešė, kad viena iš penkių per šešias dienas mirusių užpuolimų peiliais aukų - 42 metų amžiaus lietuvis Giedrius Juškauskas.

apie vidurnaktį, Stratforde, peiliu buvo sunkiai sužalotas apie 40 metų amžiaus vyras. Anglijos dienraščiai teigė, kad aukos tapatybė - nežinoma, tačiau suteikė žinių apie aukos amžių: buvo paskelbta, kad tai - apie 40 metų amžiaus sulaukęs vyriškis.

Jis buvo užpultas Whalebone Lane kelyje, apie 01:00 vietos laiku buvo paskelbtas Giedriaus mirties laikas. Lietuvis, gyvenęs East Ham rajone, mirė dėl patirtų daugybinių durtinių žaizdų.

Kol kas nėra žinoma, ar Giedrius buvo užpultas motyvuotai, ar tapo atsitiktine gatvėse siautėjančių peiliais ginkluotų paauglių bei gaujų narių auka.

Įvykio liudininkai bei žmonės, galintys suteikti policijai daugiau informacijos apie įvykį prašomi susisiekti su policijos tarnybomis.

Jei nenorite atskleisti savo asmens duomenų, tą galima padaryti ir anonimiškai. Anoniminis telefono numeris 0800 555 111, taip pat pareiškimą galima pildyti ir internetu, adresu: www.crimestoppers-uk.org.
  

Žymos: Londono lietuviai, Policija, Lietuviai, nužudytas lietuvis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Statybos ir urbanistikos ministerijoje užpatentuotas naujas tiltų patikrinimo būdas:
1) Ant naujai pastatyto tilto suvaromos visos miesto uošvės. Tiltas atlaiko. Išvada: tiltas geras.
2) Ant naujai pastatyto tilto suvaromos visos miesto uošvės. Tiltas sugriūva. Išvada: tiltas puikus.