Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   theguardian.com   |   2018-04-11

Stratford’e vėl liejosi kraujas

  
Stratford’e vėl liejosi kraujas
© flickr nuotr.
Žmogus peiliu sužalotas prie DLR traukinių platformos.
Kol kas neaišku, ar jis buvo užpultas traukinyje, ar jo prieigose

Kone intensyviausioje Rytų Londono stotyje Stratford’e piko valandos metu įvykdytas žiaurus nusikaltimas – peiliu sužalotas žmogus.

„Stratford International“ stotyje, kurioje kertasi daugybė įvairaus viešojo transporto keliai, vyras nukentėjo ryte apie 9 valandą. Sukniubęs žmogus rastas platformoje, vedančioje prie Dockland’s lengvojo geležinkelio (DLR) traukinių.
Dėl durtinių žaizdų vyras nugabentas į ligoninę, jo gyvybei pavojus negresia.
 
Kol kas neaišku, ar jis buvo užpultas traukinyje, ar jo prieigose. Policija prašo atsiliepti įvykio liudininkus: neabejojama, kad jų yra, mat tokiu metu šiame viešojo transporto mazge būna daugybė žmonių.
 
Šis nusikaltimas įrodo, kad šiemet Londone kilusi nusikaltimų banga kol kas nerimsta: šiemet sostinėje peiliais ir šaunamaisiais ginklais mirtinai sužaloti jau 55 žmonės, nemažai aukų buvo užpulti rytinėje sostinės dalyje.
 
Prieš tris savaites greta šios stoties Stratford’e esančiame prekybos centre nužudytas jaunas vaikinas – jis vidinėse patalpose peiliu mirtinai sužalotas tuo metu, kai aplink irgi buvo daugybė žmonių.
 
  

Žymos: Rytų Londonas, Nusikalstamumas, stratford international, sužalojimas peiliu

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Daugybę šimtmečių turistus masinanti Italija, praleidus joje beveik pusę metų, parodo visai kitokį savo veidą – ne fasadinį, skirtą apgauti tuos, kurie ateina ir išeina, bet tą tikrąjį – raukšlėtą, nugairintą kaitrios pietų saulės, dažnai išspaudžiantį grėsmingų mimikų. Kai išmoksti jas skaityti, mintyse dėliojasi taisyklės, dažniausiai stipriai prasilenkiančios su lietuvių logika.