Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-10-24

Sugauta vaikus gąsdinusi klounė moteris

  
Sugauta vaikus gąsdinusi klounė moteris
© Pixabay.com
Asociatyvi nuotr.

Policijos pareigūnai sugavo 18-metę moterį, kuri Tonbridge ir aplinkiniuose rajonuose pasislėpusi po klounės kauke gąsdino vaikus, – rašė naujienų portalas standard.co.uk. Įtariamoji yra tardoma – su jos pagalba tikimasi surasti ir daugiau persirengėlių.

Inspektorius Dave'as Pate'as teigė: „Šiuo metu nėra itin keista matyti persirengusius žmonės, nes artėja Helouvyno šventė, tačiau tai nepasiteisinimas gąsdinti vaikus ir kelti nerimą visuomenei, todėl visi įtariamieji bus priversti atsakyti už sukeltą sąmyšį.“
Tonbridge, Tunbridge Wells ir Borough Green buvo gauti skundai ir apie mikroautobusus, kurių vairuotojai kalbindavo vaikus ar kviesdavo juos vidun. Tyrėjai siekia kuo skubiau ištirti, ar minėti atvejai turi ką nors bendro su klounais persirengusiais asmenimis.
 
D. Pate'as pridūrė: „Kai kuriais atvejais vairuotojai pristabdo mikroautobusą ieškodami reikiamo adreso, ar klausdami praeivių kelio, kas yra visiškai normalu. Visgi dėl skundų gausos aplinkiniuose rajonuose patruliuoja daugiau policijos pareigūnų nei įprastai, o pastebėjus įtartinus asmenis rekomenduojama kuo skubiau pranešti policijai.“
 
 
  

Žymos: Vaikai, Pavojus, Persirengėliai, Klounai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atėjo karalaitis į prancūzišką restoraną. Atnešė jam varlę. Ir vos tik jis prisilietė prie varlės lūpomis, ji pavirto nuostabia princese. Bučiavo, bučiavo karalaitis princesę, o ta nebeatsiverčia į varlę ir, ir tiek. Teko valgyti taip.