Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2014-11-28

Suimtas lietuvis, įtariamas nužudęs britų porą

  
Suimtas lietuvis, įtariamas nužudęs britų porą Pareigūnai įspėja pamačius V. Bružą prie jo nesiartinti.

Policija paskelbė sučiupusi dviejų britų nužudymu įtariamą lietuvį Viktorą Bružą. Pasak pareigūnų, įtariamasis gerai pažinojo aukas bei kartu su žmona dirbo jų statybų įmonėje ir žinojo, kur jie gyvena, bei kiek santaupų turi.

Policija paskelbė lietuvio paiešką lapkričio 27-ąją. Vyras buvo, įtariama, susijęs su dviejų vidutinio amžiaus žmonių nužudymu Surrey. Detektyvai paviešino 38-erių Viktoro Bružo nuotrauką, su kuriuo norėtų pasikalbėti dėl dvigubos žmogžudystės.
Po dešimt valandų trukusios paieškos vyras buvo sučiuptas pareigūnų vairuojantis  savo automobilį, vos kelios mylios nuo nusikaltimo vietos. 
 
Walton-on-Thames gyvenantis lietuvis įtariamas sąmokslu dėl dviejų apie 50-ies metų žmonių nužudymo. Anksčiau pareigūnai pranešė, kad V. Bružas gali slapstytis Sussexe bei vairuoti juodą mersedesą, kurio registracijos numeriai AU11 WJY. Taip pat įtariamasis turi pažįstamų Surrey bei Rytų Londone.
 
Detektyvų tikinimu, lietuvio ieškojo didžiulės policijos pareigos. Visuomenės nariai, pastebėję įtariamąjį, įspėti prie jo nesiartinti, nes vyras gali būti pavojingas. Vyriausiasis detektyvas, inspektorius Markas Prestonas išreiškė užuojautą žuvusiųjų Patricko Kettyle (55) ir jo sutuoktinės Gillian Kettyle (54) artimiesiems.
 
Pasiturinti šeima įdarbino V. bružo žmoną Kristiną Bružienę sekretore savo statybų įmonėje. Įtariamasis dviguba žmogžudyste toje pačioje įmonėje dirbo statybininku ir vykdė įvairius darbus. 
 
Pasak iš Kauno kilusių lietuvių kaimynų, vyras buvo tylus, labai sunkiai dirbo, kad išlaikytų savo žmoną bei sūnų. Taip pat šeima prieš penkerius metus persikėlė į beveik pusės milijono svarų sterlingų vertės namą. 
 
Pareigūnų teigimu, įtariamasis įsilaužė į aukų namą išdaužęs stiklą. Peilis, kuriuo nužudyta pora, rastas netoli nusikaltimo vietos. Įtariamojo motyvai ir žmogžudystės eiga nenustatyta. Suimtas dar vienas įtariamasis dėl sąmokslo įvykdyti žmogžudystę
  

Žymos: Nusikaltimai, Anglijos policija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmona priekaištauja vyrui:
– Mes juk niekur nevaikštome kartu…
– Gerai, rytoj, kai nešiu šiukšles, galėsi eiti ir tu!