Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, mirror.co.uk   |   2019-07-14

Suimtas nudurtos nėščiosios žudikas, jis kaltinamas nužudymu bei netyčine kūdikio žmogžudyste 

  
Suimtas nudurtos nėščiosios žudikas, jis kaltinamas nužudymu bei netyčine kūdikio žmogžudyste
© CCTV, metropoliteno policija

Suimtasis vardu Aaron McKenzie. 25 metų amžiaus Vyras yra iš Peckhamo rajono, jis kaltinamas nėščiosios Kelly-Mary Fauvrelle nužudymu bei netyčine kūdikio Riley žmogžudyste.

 
Vyras taip pat kaltinamas neteisėtu ginklo laikymu.

Prieš suimant Aaron McKenzie buvo suimti dar du vyrai, vienas jų paleistas nepareiškus įtarimų, kitas į laisvę išėjo už užstatą.

26-erių metų amžiaus Kelly-Mary Fauvrelle buvo 8 mėnesius nėščia, kai Thornton Heath, Croydone, pietiniame Londone buvo nudurta ankstyvų šeštadienio rytą.

Paramedikai priėmė kūdikį įvykio vietoje, šis buvo skubiai išvežtas į gydymo įstaigą. Berniuko būklė pasak dienraščių buvo kritinė. Policija patvirtino, kad šiandien ryte mažylis mirė.  
 


Kelios savaitės iki žūties Kelly nusifotografavo laikydama tortą, ant kurio puikavosi užrašas „jau greitai pasimatysime, Riley” - policija šįryt patvirtino, kad taip vaikutis ir buvo pavadintas.  

Kelly teta Rosa Fauvrelle sakė, kad atėjus mirties laikui Riley supo visa šeima. Pasak tetos, kilus įtarimui, kad vaikelis gali mirti, buvo pakviestas kunigas suteikti jam paskutinio patepimo sakramento.  

Ji taip pat pasakojo, kad jos dukterėčia apie nieką kitą taip nesvajojo, kaip tapti mama.  

Metropoliteno policija pradėjo įvykio tyrimą, policijos pareigūnai šokiruoti užpuoliko žiaurumo.   Pareigūnams šeštadienį paryčiais, apie 03:30 vietos laiku, buvo pranešta apie moterį, kuriai gyvenamąjame name sustojo širdis.  

Atvykę kartu su paramedikų komanda rado jauną būsimą mamą Kelly-Mary Fauvrelle kenčiančią nuo durtinių žaizdų. Nepaisant didžiulių paramedikų mestų pastangų, Kelly gyvybė užgeso įvykio vietoje.  

Metropoliteno policija paviešino CCTV stop kadro nuotrauką, kurioje matomas vyras, kuris 03:15 vietos laiku skubiai ėjo tolyn nuo nusikaltimo vietos.  

Metropoliteno policijos sunkių nusikaltimų ir žmogžudysčių skyrius vykdo tyrimą, jam vadovauja vyresnysis detektyvas inspektorius Mick Norman. Pasak jo, tai - itin žiaurus nusikaltimas.

Nors policija ir suėmė bei apkaltino Aaron McKenzie, visuomenės narių, kurie gali suteikti daugiau informacijos apie įvykį, vis dar prašoma susisiekti su policijos pareigūnais.
  

Žymos: Teismas, Mirtis, Nužudymas, nėščiosios užpuolimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Morgas. Naktis. Kapų tyla. Tik staiga tylus balsas tamsoje:
– Ei, Petrai, man atrodo, kad truputį padauginom. Petrai? Ei, Petrai…