Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Mirror.co.uk   |   2019-09-04

Sulaikyta didžiausia heroino siunta JK istorijoje: jos vertė – šimtamilijoninė

  
Sulaikyta didžiausia heroino siunta JK istorijoje: jos vertė – šimtamilijoninė
© Twitter.com, National Crime Agency UK
Heroino siunta

Viename jūriniame konteineryje tarp rankšluosčių ir chalatų rasta paslėpta didžiulė heroino siunta, kurios vertė juodojoje rinkoje – daugiau nei 120 mln. svarų sterlingų.

Nacionalinė nusikaltimų agentūra (NCA), kitų dar vadinama Britiškuoju FTB, sakė, kad ši siunta, sverianti beveik 1,3 tonas, yra didžiausia Jungtinėje Karalystėje sulaikyta A klasės narkotikų siunta.
Narkotikus iš konteinerio pareigūnai krovė beveik šešias valandas. Pareigūnų darytose nuotraukose matoma, kad psichotropinės medžiagos buvo supakuotos į maišelius, ant kurių užrašyta, jog juose neva – baltymų milteliai. Pastarieji buvo paslėpti dėžėse, prikrautose rankšluosčių ir chalatų.
 
NCA teigimu, narkotikai iš JK uosto „MV Gibraltar“ keltu būtų buvę nugabenti į Antverpą, Belgiją.
 
 
Iš pradžių krovinį apžiūrėjo Pasienio pareigūnai, o NCA į uostą atvyko pranešus, kad siuntinyje rasta apie 1300 kg narkotikų.
Iš konteinerio pašalinus visus narkotikus, jis buvo grąžintas ant kelto. Rankšluosčiai ir chalatai, tik jau be juose paslėpto heroino, Belgijos uostą pasiekė rugsėjo 1 d. Ten konteineris buv prižiūrimas olandų ir belgų pareigūnų, jis sunkvežimiu buvo nuvežtas į sandėlį Roterdame.
 
Prie krovinio atvykus keturiems asmenims, pasirodė policija ir juos sulaikė.
 
  

Žymos: Narkotikai, Policija, Belgija, Nusikaltimai, Olandija, Jungtinė Karalystė, pareigūnai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jei sultinys būtų buvęs toks šiltas kaip vynas, vynas - toks senas kaip višta, višta - tokia riebi kaip padavėja, padavėja - tokia plona kaip mano piniginė, o piniginė - tokia pilna kaip kavinė, tai būtų buvę puikūs pietūs...