Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2015-02-16

Sužeistam policininkui medikai neskubėjo padėti

  
Sužeistam policininkui medikai neskubėjo padėti Pirmąją pagalbą sužeistam pareigūnui suteikė pakrantės apsaugos tarnybos gelbėtojai.

Sužeistas policininkas Londone greitosios pagalbos laukė dvi valandas. Galiausiai kolegos sugalvojo, kaip suteikti pareigūnui pirmąją pagalbą ir iškvietė pakrantės tarnybos gelbėjimo valtį.

Netoli Kings Cross stoties policininkas susigrūmė su neblaiviu ir agresyviu tvarkos pažeidėju. Grumtynių metu vyrui sužeista kulkšnis. Kentėdamas stiprų skausmą pareigūnas greitosios pagalbos nesulaukė porą valandų.
Policininkai paskambino pakrantės tarnybai ir paprašė, kad kas nors atplauktų ir padėtų sužeistam vyrui. „Tai mums nebuvo įprastas prašymas, tačiau stotyje kaip tik turėjome laisvą darbuotoją, kuris treniravosi. Paprašėme jo padėti nesutrikdydami pakrančių apsaugos tarnybos darbo“, - portalui dailymail.co.uk pasakojo tarnybos atstovas spaudai.
 
Pirmąją pagalbą mokantis suteikti parantės apsaugos darbuotojas į Kings Cross stotį nugabentas policininkų. Ten gelbėtojas suteikė nukentėjusiajam pirmąją pagalbą. Vėliau į įvykio vietą atvyko medikas su motociklu, tačiau greitosios pagalbos automobilis, galintis nuvežti žmogų į ligoninę, atvyko dar vėliau.
 
Greitosios pagalbos tarnybos atstovas spaudai atsiprašė už tai, kad negalėjo greičiau atvykti į įvykio vietą ir palengvinti skausmo nukentėjusiam policininkui.
 
 
  

Žymos: Medicina, Gydytojai, Anglijos policija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Studentas kaime priverstas ieškotis nakvynės. Ateina pas ūkininką ir prašo priglausti. Ūkininkas:
- Matai, ankštai gyvename. Gali pernakvoti pas mano dukrą vienoje lovoje arba įsitaisyti tvarte.
Studentas mąsto: "Turbūt ir duktė to ūkininko baisi, kad su svetimu į lovą guldo. Gal raupsuota kokia..."
Nusprendžia nakvoti tvarte. Ryte studentas prausiasi prie šulinio. Prie jo prieina graži mergina ir atneša rankšluostį. Studentas nustebęs klausia:
- Kas tu tokia, gražuole?
Mergina:
- Aš ūkininko duktė. O kas tu?
Studentas:
- O aš asilas. Va, iš to tvarto...