Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Bbc.com   |   2019-03-18

Šv. Patriko dienos šventėje mirė trys paaugliai

  
Šv. Patriko dienos šventėje mirė trys paaugliai
© Twitter.com

Šiaurės Airijoje esančiame Greenvale viešbutyje vykusi šv. Patriko dienos šventė baigėsi tragiškai. Kaip praneša Bbc.com, prie įėjimo į diskotekos salę minios sutrypti mirė trys paaugliai.

16 ir 17 metų amžiaus berniukai bei 17-metė mergina mirė, kaip skelbiama, prie įėjimo į diskotekos salę susidarius sambrūzdžiui ir įsiplieskus muštynėms. Dar viena sužalojimus patyrusi paauglė atsidūrė ligoninėje.
Į įvykio vietą Cookstowne, County Tyrone greitoji pagalba ir policija buvo iškviesti sekmadienį 21.30 val. Paklausus apie pranešimus dėl muštynių, pareigūnai sakė: „Nematėme jokių smurto proveržio žymių, nei vienas nukentėjusysis nepatyrė būtent tokio tipo sužalojimų.“
 
 
Vienas paauglių mirusiu buvo paskelbtas įvykio vietoje, o dar dviejų paauglių gyvybės užgeso ligoninėje, į kurią jie buvo atvežti kritinės būklės.
 
Remiantis liudininkų pasakojimais, prie viešbučio, kuriame vyko šventė ir diskoteka, durų susidarė minia, kurios priekyje atsidūrę paaugliai buvo pristumti prie viešbučio durų, parkrito ant žemės ir buvo sutrypti. 
 
„Skaudu, kad šventė, kuri turėjo būti linksma, baigėsi taip tragiškai“, – tęsė policijos atstovas, kuris atskleidė, kad prie viešbučio atvykus pareigūnams, pastarieji socialiniame tinkle išplatino pranešimą, raginantį viešbutyje šventusių vaikų tėvus kuo greičiau pasiimti savo atžalas.
 
  

Žymos: Airija, Šiaurės Airija, Policija, šv. patriko diena, Greenvale Hotel

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Važiuoja traukinyje trys vyriškiai. Vienas sako:
- Mano žmona būdama nėščia skaitė knygą „Du kapitonai" ir gimė du berniukai.
- Taip, taip, maniškė irgi būdama nėščia skaitė knygą „Trys muškietininkai" ir gimė trys sūnūs.
Trečiasis pabalo ir paprašė stiklinės vandens.
- Kas tau? Gal bloga?
- Mano žmona nėščia jau 9 mėnuo ir skaito knygą „Alibaba ir 40 plėšikų".