Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BBC   |   2017-11-06

Svetimšalis prievartautojas JK vadina „kalių šalimi“

  
Svetimšalis prievartautojas JK vadina „kalių šalimi“ Anksčiau nusikaltėlis turėjo mažai kontaktų su priešingos lyties atstovėmis.
Tyrimo metu įtariamasis savo kaltę neigė

Teisme bausmę už moters išprievartavimą išgirdo imigrantas iš Artimųjų Rytų, kuris moteris laiko žemesnio statuso žmonėmis, o Jungtinę Karalystę – ištvirkėlių šalimi.

Iš Kuveito kilęs 21 metų Abdel’is Aziz’as Al-Shamary nusikaltimą įvykdė šių metų gegužę. Kurjeriu dirbęs vaikinas išgėrė 2 butelius viskio ir, būdamas neblaivus, lauke per savo telefoną žiūrėjo pornografinį filmą.
Sujaudintas pamatytų vaizdų jis nusižiūrėjo palei Skerne einančią moterį, puolė ją, du kartus trenkė į veidą, išprievartavo ir paleido prigrasinęs, jog nužudys jei ši kreipsis į policiją.
 
Tačiau prievartautojas netrukus buvo sučiuptas, jį tą patį vakarą automobiliu sekė dvi moterys, kurios ir pranešė apie nusikaltimą policijai.
 
Tyrimo metu A. A. Al-Shamary savo kaltę neigė, jis atsisakė kalbėtis su policijos pareigūne, mat, pagal jo įsitikinimus, vyras gali aiškintis tik kitam vyrui.
 
Tyrimo metu taip pat išaiškėjo, jog vaikinas gimė ir užaugo Kuveite, vietos klajoklių – beduinų – šeimoje, bei turėjo mažai kontaktų su priešingos lyties atstovėmis. Jis išleido daug pinigų tam, kad patektų į JK, tačiau išvadino naujuosius savo namus „kalių šalimi“.
A. A. Al-Shamary nuteistas 12 metų kalėjimo, atlikęs pusę bausmės jis bus deportuotas ė savo gimtinę.
 
  

Žymos: Išprievartavimas, darlingtonas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

- Įsivaizduoji, pareinu namo po darbo ir pamatau savo žmoną lovoje su kažkokiu švedu.

- Na, ir ką tu jam pasakei?

- O ką aš galėjau jam pasakyti?! Aš juk nemoku švediškai...