Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2017-08-28

Taip vairuoti negalima: per plauką nuo mirties

  
Taip vairuoti negalima: per plauką nuo mirties
© youtube.com kadras.
Laimingo atsitiktinumo dėka išvengta susidūrimo.
Visureigis pro dvi sunkiasvores mašinas pralindo vos kelių centimetrų atstumu

Nuo didžiulės nelaimės kartais skiria vos keli centimetrai – judriame Jungtinės Karalystės kelyje užfiksuotas itin neatsakingai pasielgusios vairuotojo elgesys, galėjęs lemti

Šį vaizdą kelyje A5 netoli Milton Keynes miesto nufilmavo vilkiko vairuotojo kabinoje įrengtas vaizdo registratorius. Įrašas atskleidžia, kaip šią transporto priemonę lenkia visureigis „Toyota Landcruiser“, o šioje atkarpoje kelias susiaurėja iš 2 į vieną eismo juostą.
Tuo tarpu priešingo eismo kryptimi parskrieja kitas vilkikas, o „Toyota“ pro dvi sunkiasvores mašinas pralenda vos kelių centimetrų atstumu.
 
Po kurio laiko visureigis sustoja gyvenvietėje, o jo vairuotojas išlipa lauk ir bando kažką pasakyti prie vilkiko vairo sėdėjusiam vyrui, tačiau šis tik išlipo lauk, ištraukė iš „Toyota“ užvedimo spynelės raktelius ir nusviedžia juos taip demonstratyviai parodydamas, jog tokiems vairuotojams JK keliuose – ne vieta.
 
Riebiais keiksmais besisvaidantis visureigio vairuotojas taip pat įspėjamas, jog vaizdo įrašas kaip pavojingo elgesio kelyje įrodymas bus pateiktas policijai.
 
Visa tai įvyko penktadienį. Voks po kelių valandų netoli šios vietos, greitkelyje M1 vienas įvyko avarija, kurios metu žuvo 8 mikroautobuso keleiviai. Pirminiais duomenimis, avarijos priežastis – pavojingas elgesys kelyje.

Pavojingo manevro įrašas (nuo 2:40 min.):
 

Vairuotojų elgesys:
 
  

Žymos: pavojingas vairavimas, anglijos keliai, vairavimas anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Kodėl tu skiriesi su žmona?
–Supranti, ji su manim jau pusę metų nesikalba.
–Neskubėk, palauk, pagalvok, ne taip lengva surasti tokią žmoną...