Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, mirror.co.uk   |   2019-08-10

Tate Modern: paauglys, apkaltintas numetęs mažametį nuo 30 metrų aukštyje įrengtos aikštelės, stos prieš teismą

  
Tate Modern: paauglys, apkaltintas numetęs mažametį nuo 30 metrų aukštyje įrengtos aikštelės, stos prieš teismą
© facebook nuotrauka

Paaugliui, įtariamam Londone iš šiuolaikinio meno galerijos „Tate Modern“ 10-e aukšte įsikūrusios apžvalgos aikštelės išmetus vaiką, pareikšti kaltinimai pasikėsinimu nužudyti, antradienį pranešė policija. Dabar spaudai buvo pranešta, kad septyniolikmetis prieš teismą stos kitąmet.

Nukentėjusysis, šešerių metų berniukas iš Prancūzijos, į Londoną atvykęs su šeima, tebegydomas ligoninėje, bet jo būklei jau nebegresia pavojus.  
„Sužeisto berniuko būklė stabili, bet kritinė; jis yra ligoninėje su savo šeima, jiems ir toliau padeda pareigūnai“, – sakoma policijos pranešime. 17-metis buvo suimtas įvykio vietoje sekmadienio popietę.
 
Socialiniuose tinkluose meno galerijos lankytojai rašė, kad po nelaimės niekas negalėjo nei įeiti, nei išeiti iš pastato skubios pagalbos tarnyboms dirbant įvykio vietoje.  
 
Policija dėkoja liudininkams, davusiems parodymus. Administracijos darbuotoja Nancy Barnfield su drauge ir jos vaikais kaip tik buvo apžvalgos aikštelėje, kai jos draugė išgirdo garsų sprogimą primenantį garsą.
 
Moteris atsigręžė atgal ir pamatė suklupusią moterį, šaukiančią, kur yra jos sūnus. Kiti aikštelėje buvę žmonės netrukus apsupo netoliese buvusį vyrą.  
 
„Anksčiau mamos nepastebėjome, tik jai pradėjus isteriškai šaukti ji patraukė mūsų dėmesį“, – sakė N. Barnfield.  
 
Ji tęsė pasakodama, kad vyras, kurį apsupo kiti žmonės, prieš atvykstant policijai „tik ramiai stovėjo ir buvo tylus“. Manoma, kad tai buvo policijos sulaikytas įtariamasis.  
Likusią sekmadienio dalį galerija buvo uždaryta.  
 
Tai viena populiariausių lankytinų vietų, kurią per metus aplanko keli milijonai žmonių. Prasidėjus vasaros atostogoms, manoma, kad tuo metu galerijoje buvo tūkstančiai žmonių.
  

Žymos: Nusikaltimai, Londono policija, Tate Modern, kriminallai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pareina Petriukas iš mokyklos ir sako mamai:
– Aš tau suskaičiuosiu iki dešimt, gerai?
– Na, skaičiuok...
– 1 3 4 5 6 7 8 9 10.
– O kur dvejetas? – klausia mama.
– Pažymių knygutėje...