Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2017-06-05

Teroristus bandė sulaikyti beginkliai policininkai

  
Teroristus bandė sulaikyti beginkliai policininkai
© Facebook nuotr.
Pirmieji į pranešimus sureagavę Londono policininkai ginklų neturėjo.
Policininkas prieš juos stojo su savimi turėdamas tik guminę lazdą, todėl netrukus pralaimėjo nelygią kovą

Pirmasis į pagalbos šauksmą po šeštadienį vakare įvykdytos teroro atakos atsiliepęs policijos pareigūnas tris peiliais ginkluotus nusikaltėlius bandė sulaikyti plikomis rankomis. Didvyriu laikomas policininkas sunkiai sužalotas, tačiau jo gyvybei pavojaus nėra, o jo kolegos būklė – žymiai prastesnė.

Britų transporto policijos (BTP) pareigūnas bandė sustabdyti mirtį pasėjusią trijulę netrukus po to, kai teroristai išlipo iš mirkoautobuso ir ėmė didžiuliais peiliais badyti nekaltus žmones.
Policininkas prieš juos stojo su savimi turėdamas tik guminę lazdą, todėl netrukus pralaimėjo nelygią kovą – vyrui peiliais sužalota galva ir kojos – o nusikaltėliai tęsė savo juodą darbą.
 
Nors pareigūnas sunkiai sužeistas, jo būklė jau stabilizavosi ir pavojaus gyvybei nėra.
 
„Būdamas prastos būklės jis sugebėjo papasakoti, kaip, turėdamas tik lazdą bandė stabdyti užpuolikus prie London Bridge stoties.
 
Jis parodė neįtikėtinai didžiulę drąsą ir pavojaus akivaizdoje skubėjo į pagalbą. Galime didžiuotis tokiais pareigūnais“, – sakė vienas iš vyresniųjų BTP konsteblių Paul’as Crowther’is.
Be šio pareigūno išpuolio metu nukentėjo dar trys jo kolegos, vieno iš jų būklė yra kritinė. Jis tuo metu buvo ne tarnyboje ir teroristus bandė sulaikyti plikomis rankomis.
 
Į Borough turgavietės teritorijoje esančius barus ir kavines bandžiusius įsibrauti nusikaltėlius sulaikyti bandė ir eiliniai žmonės, vienas vyras taip pat buvo sunkiai sužalotas po to, kai stengėsi užtverti jiems kelią link didžiulio būrio žmonių, taip galimai apsaugodamas nuo dar liūdnesnių pasekmių.
 
 
Teroristus nukovė po 8 minučių į įvykio vietą atskubėję pareigūnai.
 
  

Žymos: Londono policija, teroro aktas Londone

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kalbasi mama ir dukra:
– Mama, turiu tau naujieną...
– Gal gavai 10 iš matematikos kontrolinio?
– Mama, sakiau naujieną, o ne stebuklą.