Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

mirror.co.uk, Tiesa.com   |   2019-03-09

Tragedija Londone: penkiolikos metų vaikinas mirtinai subadė septyniolikmetį

  
Tragedija Londone: penkiolikos metų vaikinas mirtinai subadė septyniolikmetį
© twitter nuotrauka

Fulhame, Vakarų Kensingtone, vidury baltos dienos nudurtas 17 metų Ayubas Hassanas. Policijos duomenimis už septyniolikmečio tyčinę žmogžudystę atsakingam vaikinui - vos penkiolika metų.

Policijos duomenimis už septyniolikmečio tyčinę žmogžudystę atsakingam vaikinui - vos penkiolika metų. Ayubas Hassanas, iš Šepards Bušo, mirė ligoninėje. Mirties priežastis: daugybinės durtinės žaizdos krūtinės ląstoje.
Policijos teigimu, ketvirtadienį, apie antrą valandą dienos, paauglys buvo rastas Fulhame su durtinėmis žaizdomis krūtinėje. Šeštadienį policija paskelbė, kad 15 metų berniukas yra kaltinamas nužudymu ir rytoj pasirodys Vestminsterio magistratų teisme.
 
Iš viso sulaikyti 4 asmenys, 15, 17, ir 18 metų, septyniolikmetis buvo paleistas už užstatą ir laukia tolimesnio tyrimo kuris turėtų vykti iki Balandžio vidurio, kiti du buvo paleisti be tolimesnių veiksmų.
 
Šeimos draugė teigia, kad tai jau ketvirtas bandymas pasikėsinti į paauglio gyvybę. Anksčiau Ayubas buvo rastas be sąmonės parke, partrenktas mašina ir netgi padurtas, tačiau nėra aišku, ar sulaikytieji įtariamieji yra atsakingi ir už ankstesnius pasikėsinimus.
 
 
Ayubas Hassanas buvo ambicingas jaunuolis, norėjęs būti barista ir nekantravo suaugti. „ Jis buvo bendraujantis, kilnus ir išvaizdus jaunuolis “, - teigia šeimos draugė Amina Osmana. Gedinti nužudytojo mama Sirada pasakoja, kad Ayubas, vyriausias iš trijų jos vaikų sūnus, prižiūrėjo ją ir buvo tarsi geriausias draugas: „ Ayubas buvo geros širdies “, - pasakoja moteris.
 
Ayubo šeima pro ašaras maldauja teisėsaugos, kad būtų įvykdytas teisingumas ir asmenys, įvykdę šią šaltakraujišką žmogžudystę, sulauktų atpildo.
Paauglio mirtis dar sykį byloja, kad Britaniją užklupo peiliais apsiginklavusių nusikaltėlių antplūdis, politikai ir policijos atstovai skelbia apie galimą kritinę visuotinę padėtį.
 
Žmogžudysčių skyriaus detektyvai toliau tiria šį nusikaltimą. Tikėtina, kad pomirtinis skrodimas, kuris bus atliekamas sekmadienį, atskleis daugiau įvykio aplinkybių.
 
Per pastarąsias septynias dienas mažiausiai septyni žmonės buvo mirtinai padurti peiliais.
  

Žymos: Londonas, Nusikaltimai, Kriminalai, Vaiko mirtis, nužudymas , subadymas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atsikėlė žmona vidurnaktį, nes pasigedo šalia miegančio vyro. Vaikščiodama po namus pirmame aukšte išgirdo tylų verksmą. Nusileidusi laiptais pamatė savo vyrą, klūpantį prie sienos ir verkiantį. Priėjo ir klausia:
– Jeronimai, kas atsitiko?
Vyras vis dar nesulaikydamas ašarų:
– Prisimeni, kai tavo tėvas mus užtiko kambaryje po tavo 16-ojo gimtadienio? Jis man liepė pasirinkti: vesti tave arba sėsti į kalėjimą 20 metų.
Žmona sutrikusi:
– Prisimenu...
Visai ašarų nesulaikydamas vyras:
– Įsivaizduoji, mane šiandien išleistų iš kalėjimo...