Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BBC inf.   |   2017-08-27

Tragediją sukėlė neblaivus imigrantas?

  
Tragediją sukėlė neblaivus imigrantas?
© Twitter nuotr.
Vieną iš vilkikų vairavo neblaivus lenkas.
JK gyvenančiam Lenkijos piliečiui R. Masierak’ui taip pat gresia atsakomybė už tai, kad jis vairavo neblaivus

Skaudžiausią per pastaruosius 24 metus avariją Jungtinės Karalystės keliuose greičiausiai sukėlė neblaivus vilkiko vairuotojas.

Primename, kad šeštadienio naktį greitkelyje M1 netoli Milton Keynes miesto įvykusios avarijos metu susidūrė du krovininiai vilkikai ir keleivinis mikroautobusas. Įvykio metu žuvo 8 autobusiuke buvę žmonės, dar 4 sunkiai sužaloti.
Sekmadienį įvardytos pirmosios aukos: tai iš Nottingham’o važiavęs jo savininkas Cyriac’as Joseph’as (52 metai), Karthikeyan’as Ramasubramaniyam’as Pugalur’as, Rishi Rajeev’as Kumar’as ir Vivek’as Bhaskaran’as. Visi jie buvo kolegos, dirbo vienoje informacinių technologijų kompanijoje.
Kitų žuvusiųjų vardai kol kas neatskleidžiami.
 
Vilkikų vairuotojai avarijos metu nenukentėjo. Kompanijos „FedEx“ sunkvežimį vairavęs 53 metų David’as Wagstaff’as ir prie bendrovei „AIM Logistics“ priklausančio vilkiko vairo sėdėjęs Ryszard’as Masierak’as (31 m.) netrukus po įvykio sulaikyti dėl pavojingo vairavimo, lėmusių žmonių mirtis.
 
JK gyvenančiam Lenkijos piliečiui R. Masierak’ui taip pat gresia atsakomybė už tai, kad jis vairavo neblaivus, o alkoholio kiekis organizme viršijo leidžiamą normą.
 
Po apklausos jie paleisti.
 
Ši avarija – skaudžiausia per pastarąjį ketvirtį amžiaus. 1993 metais greitkelyje M40 ties Warwick’o miestu į avariją patekus mikroautobusui žuvo 12 mokinių ir jų mokytojas.
  

Žymos: Avarija, žūtis, greitkelis m1

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras išėjo į darbą, o žmona tuo metu pasikvietė tris meilužius ir linksminasi. Staiga – skambutis į duris. Žmona sukiša meilužius į maišus ir palieka koridoriuje. Įgriūna vyras. „Kas čia?“ – klausia rodydamas į maišus. „Tavo motina iš kaimo dovanų atsiuntė“, – atsako žmona. Prieina vyras prie pirmo maišo. Bum koja į jį. „Kriu kriu“, – pasigirsta iš maišo. „Kiaulė? Gerai!“ Bum į kitą. „Kukariekū!“ „Taip, gaidys.“ Bum į trečią. Tyla. Bum bum bum. Tyla. Vyras susinervina: bum bum bum bum bum. Pagaliau iš maišo pasigirsta: „Bulvės čia, bulvės...“