Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2019-10-26

Tragiška sunkvežimyje žuvusių migrantų istorija: vairuotojas įtariamas keletu nusikaltimų

  
Tragiška sunkvežimyje žuvusių migrantų istorija: vairuotojas įtariamas keletu nusikaltimų
© Facebook

Pareigūnai toliau narplioja mįslingą 39 žmonių, rastų sunkvežimyje, mirtį. Policija praneša, kad žmogžudyste įtariamam sunkvežimio vairuotojui gali tekti aiškintis ir dėl kitų sunkių nusikaltimų, praneša BBC.

25-erių metų sunkvežimio vairuotojas Maurice'as Robinsonas buvo areštuotas trečiadienį įvykio vietoje, kai jo vairuojamo sunkvežimio puspriekabėje buvo rasti 31 vyro ir aštuonių moterų kūnai.
Šeštadienį policija pranešė, kad M. Robinsonui taip pat pareikšti įtarimai dėl prekybos žmonėmis, nelegalios imigracija ir pinigų plovimo, rašo BBC.
 
Dėl visą Didžiąją Britaniją sukrėtusio nusikaltimo penktadienį buvo sulaikyti dar trys asmenys.
 
38 metų vyras ir tokio paties amžiaus moteris iš Voringtono Anglijos šiaurės vakaruose „areštuoti įtarus sąmokslu nelegaliai vežti žmones ir dėl 39 įtarimų nužudžius dėl neatsargumo“, nurodė policija.
 
Kiek vėliau paskelbta, kad Londono Stanstedo oro uoste areštuotas 48 metų vyras iš Šiaurės Airijos, įtariamas sąmokslu nelegaliai vežti žmones ir nužudymu dėl neatsargumo.
Penktadienį turėjo būti atlikti pirmieji aukų skrodimai, aiškinantis, kaip šie žmonės mirė. Vėliau prasidės aukų tapatybės nustatymas.
 
Nors iš pradžių buvo teigiama, kad žuvusieji yra Kinijos piliečiai, ši informacija vėliau buvo paneigta. Saugumo šaltinis Vietnamo sostinėje Hanojuje penktadienį teigė, kad kai kurios aukos gali būti vietnamiečiai.
 
„Magnetas nelegalams“
 
Šeštadienį daugiau vietnamiečių šeimų kreipėsi į pareigūnus teigdamos, kad jų giminaičių gali būti tarp 39 sunkvežimyje rastų lavonų.
 
JK vietnamiečių bendruomenės organizacijos „VietHome“ atstovas sakė, kad organizacija policijai nusiuntė beveik 20 dingusių žmonių nuotraukas. Policija nurodė, kad vilkikas į šalį atplaukė keltu iš Belgijos uostamiesčio Zebriugės.
 
Jis buvo atplukdytas į Perflito uostą netoli nuo Greiso, Temzės žiotyse. Ši kelionė trunka 9–12 valandų. Pasak pareigūnų, keltas į uostą atplaukė 0 val. 30 min. vietos (1 val. 30 min. Lietuvos) laiku.
 
1 val. 40 min. vietos laiku prie sunkvežimio Greise iškviesta greitoji pagalba išsiuntė pranešimą policijai. Neaišku, kada aukos sulipo į puspriekabę. Belgijos tyrėjai aiškinasi, iš kur puspriekabė atkeliavo į Zebriugę. Žmonės, gyvenantys netoli Perflito uosto pasakojo, kad nelegalūs imigrantai jiems yra įprastas reginys.
 
„Tai magnetas nelegalams, – sakė 61 metų Janet Lilley. – Žmonės išeina iš dokų, sulipa į mikroautobusus ir viskas, jie nuvažiuoja.“
 
45 metų Lee Tubby, gyvenantis priešais uostą, sakė matęs žmonių, „lipančių pro sunkvežimių viršų ar galą“. „Buvo žmonių, kurie išėję iš uosto beldė į duris prašydami batų, vandens“, – pridūrė jis.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Studentas kaime priverstas ieškotis nakvynės. Ateina pas ūkininką ir prašo priglausti. Ūkininkas:
- Matai, ankštai gyvename. Gali pernakvoti pas mano dukrą vienoje lovoje arba įsitaisyti tvarte.
Studentas mąsto: "Turbūt ir duktė to ūkininko baisi, kad su svetimu į lovą guldo. Gal raupsuota kokia..."
Nusprendžia nakvoti tvarte. Ryte studentas prausiasi prie šulinio. Prie jo prieina graži mergina ir atneša rankšluostį. Studentas nustebęs klausia:
- Kas tu tokia, gražuole?
Mergina:
- Aš ūkininko duktė. O kas tu?
Studentas:
- O aš asilas. Va, iš to tvarto...