Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2015-07-10

Turistai įspėti palikti Tunisą – gresia dar viena ataka

  
Turistai įspėti palikti Tunisą – gresia dar viena ataka
© Flickr nuotr.
Nors Tuniso valdžia ir sustiprino saugumą šalyje, priemonės apsaugoti turistams – nepakankamos.
Kitas teroristinis išpuolis yra labai tikėtins

Jungtinės Karalystės Užsienio reikalų sekretorius Philipas Hammondas įspėjo britų turistus tuoj pat sugrįžti iš Tuniso, nes „dar vienas teroristo išpuolis yra labai tikėtinas.”

„Tiesa” primena, kad praėjusį mėnesį per išpuolį Suso kurorte teroristai sušaudė 38 britų turistus.
Košmaras Tunise: teroristai iššaudė turistus paplūdimyje
Užsienio reikalų ministerija suskaičiavo, kad šiuo metu Tunise yra apie 2500-3000 turistų iš Anglijos, keli šimtai iš jų – Britanijos piliečiai.
 
Bbc.co.uk praneša, kad P.Hammondas nešnekėjo apie „specifinę ar neišvengiamą grėsmę,” tačiau pabrėžė, kad Užsienio reikalų ministerija nerekomenduoja jokių nebūtinų kelionių į Tunisą.
 
Ministerija pažymėjo, kad nors Tuniso valdžia itin sustiprino saugumą šalyje, priemonės yra „nepakankamos užtikrinti reikiamai britų turistų apsaugai.”
 
Anot ministerijos, kelionių organizatoriai jau pradėjo organizuoti papildomus skrydžius atgal į Angliją. Tad turistai skatinami susisiekti su savo kelionių organizatoriais ir imti ruoštis kelionei atgal, o į šalį patys vieni atvykę keliautojai turėtų pasirūpinti komerciniais skrydžiais namo.
„Nors mes neturime informacijos, kuri liudytų apie specifinę ar neišvengiamą grėsmę, bet po atakos Suse žvalgybinė informacija ir galimų grėsmių paveikslas gerokai pasistūmėjo į priekį. Tad manome, kad kitas teroristinis išpuolis yra labai tikėtinas,” – sakė Užsienio reikalų sekretorius.
 
Po birželio 26-osios atakos, Tuniso valstybė paskelbė nepaprastąją padėtį.
 
Kelionių organiztoriai teigė, kad po tokių pareigūnų įspėjimų, vis dar nusprendę keliauti į Tunisą turistai greičiausiai praras kelionės draudimą. Tačiau šalyje dabar esantys turistai liks apdrausti pagal ankstesnius susitarimus.
 
  

Žymos: Tunisas, Teroristinis išpuolis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ant kai kurių moterų veido tiesiog šviečia užrašas „Atsargiai – dažyta!“.

*****