Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Metro.co.uk   |   2019-02-26

„Turtingas“ išmaldos prašytojas deportuotas iš šalies

  
„Turtingas“ išmaldos prašytojas deportuotas iš šalies
© Twitter.com

Sulaikius išmaldos prašytoją ir jo kišenėse radus kelis šimtus svarų sterlingų, jis buvo deportuotas atgal į savo gimtąją šalį, rašo Metro.co.uk.

Ludovicas Gaboras buvo deportuotas atgal į Rumuniją po to, kai antrą kartą jis miesto centre buvo sulaikytas. Be to, vyras su savimi turėjo tikrai ne vieną kitą svarą maistui. Jo kišenėse rasta keli šimtai svarų sterlingų.
Pirmą kartą per Kalėdas sulaikyto 57-erių išmaldos prašytojo kišenėse buvo rasta 515.87 £. Tąkart vyras buvo nubaustas 250 £ bauda ir turėjo sumokėti 85 £ sterlingų teismo išlaidų. L. Gaboras prisipažino esantis kaltas prašęs pinigų gatvėję ir teigė daugiau taip nedarysiantis.
 
Socialiniame tinkle miesto policijos pareigūnai pasidalijo nuotrauka, kurioje – pinigai, kuriuos sulaikymo metu su savimi turėjo L. Gaboras. Ant stalo guli išties nemaža krūva 5, 10 ir 20 £ kupiūrų bei monetų.
 
 
Šiandien pareigūnai pranešė, kad vyras vėl buvo sulaikytas įtariant, jog jis gatvėje ir toliau prašo išmaldos. Šįkart jis, dėl ES teisių sutarties pažeidimo buvo deportuotas atgal į Rumuniją. Remiantis ES įsatymais, iš vienos sąjungos narės į kitą asmuo gali būti deportuotas pažeidus viešojo saugumo ar viešos tvarkos taisykles.
Nėra žinoma, kokius ES sutarties punktus pažeidė L. Gaboras, tačiau pakartotiniai nusikaltimai yra viena priežasčių, dėl kurių gali būti įvykdyta deportacija.
 
 
  

Žymos: Nusikaltimai, Deportacija, Išmalda, Sulaikymas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kalbasi du bičiuliai:
– Ką darytum, jei dykumoje sutiktum nuodingą gyvatę?
– Aš ją nušaučiau.
– O jei neturėtum šautuvo?
– Aš ją nudurčiau.
– O jei neturėtum peilio?
– Klausyk, kieno tu pusėje: mano ar gyvatės?