Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-12-12

Tyčinio padegimo Mančesteryje metu žuvo trys vaikai

  
Tyčinio padegimo Mančesteryje metu žuvo trys vaikai
© Twitter nuotr.
Namas su jame buvusia motina bei miegančiais vaikais padegtas tyčia.
Incidentas laikomas „žmogžudyste pasitelkus gaisrą”.

Po to, kai siaubingo gaisro Mančesteryje metu žuvo trys vaikai, policija apklausia net penkis įtariamuosius.

14-metė Demi Pearson mirusia paskelbta incidento vietoje Worsley, Salforde, o aštuonerių broliukas Brandonas bei septynerių sesutė Lacie mirė nugabenti į ligoninę.
Vaikų motina Michelle Pearson vis dar gydoma ligoninėje. 35-erių moters būklė nebėra kritiška, tačiau rimta. Tuo tarpu ketvirtoji moters atžala, trejų mergaitė Lia šiuo metu vis dar kritinės būklės.
 
Mančesterio policija patvirtino, kad pareiškus įtarimus žmogžudyste suimti trys 23-ejų, 20-ies ir 18-kos vyrai bei 20-metė moteris. Taip pat apklausiamas 24-erių vyras, kuris, kaip įtariama, padėjo įvykdyti nusikaltimą.
 
Gruodžio 11 d. 5:00 val. paryčiais, Jackson gatvėje kilus trijų žmonių gyvybes nusinešusiam gaisrui, du 16-mečiai berniukai sugebėjo pabėgti iš namų ir iškviesti pagalbą.
 
Vaikų motina Michelle Pearson vis dar gydoma ligoninėje. Facebook nuotr. Vaikų motina Michelle Pearson vis dar gydoma ligoninėje. Facebook nuotr.
 
Šiuo metu manoma, kad degus skystis buvo specialiai įpiltas pro laiškams skirtą mesti angą duryse ir padegtas. Incidentas laikomas „žmogžudyste pasitelkus gaisrą”.
 
Policija patvirtino, kad likus trims valandoms iki pasikesinimo, gautas grasinimas nužudyti. Incidento vietoje lankėsi pareigūnai, tačiau užkirsti nelaimės nepavyko.
 
„Jis žino, kas jis toks yra. Tai žinome ir mes. Jis turėtų pats pasiduoti policijai. Šis incidentas visisškai palaužė šeimą ir nusinešė trijų vaikų gyvybes.”, - sakė detektyvas Wayne’as Miller, skatindamas pasiduoti pagrindinį, šiuo metu ieškomą įtariamąjį.
Policija vis dar ieško gaisro liudininkų ir prašo jų nedelsiant susisiekti su pareigūnais tel. numeriais 0161 856 8797 arba 101.
 
Policija patvirtino, kad likus trims valandoms iki pasikesinimo, gautas grasinimas nužudyti. Twitter nuotr. Policija patvirtino, kad likus trims valandoms iki pasikesinimo, gautas grasinimas nužudyti. Twitter nuotr.
 
 
  

Žymos: Gaisras, Mančesteris, Žmogžudystė, tyčinis padegimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Alus turi moteriškų hormonų – po 3 bokalų imi blogai vairuoti, po 5 bokalų pradedi juoktis iš menkniekių, o po 10 bokalų gali šlapintis tik pritūpęs.