Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Scotland Yard   |   2017-03-19

Upėje Londono centre – kovos su terorizmu būrys

  
Upėje Londono centre – kovos su terorizmu būrys
© Gareth Fuller
Antiteroristinio būrio pareigūnai gelbsti įkaitus.
Temzė teka per miesto centrą, tad natūrali prielaida, kad pavojus gali kilti ir ten.

Kovos su terorizmu būrys šiandien Londone ruošėsi teroristų išpuoliui vandenyje. Plaukiodami Temzės upe ginkluoti pareigūnai rengėsi galimam scenarijuj – jeigu būtų užgrobtas turistinis laisvas ir paimta daugybė įkaitų.

Daugiau nei 200 policininkų, greitosios pagalbos darbuotojų, ugniagesių bei laivų darbuotojų mokėsi, ką reikėtų daryti išpuolio atveju. Mokymai imitavo scenarijų, kuomet ginkluoti teroristai užgrobia Temze plaukiantį laivelį, plukdantį žmones, Londono centre.
Skotlandjardo viršininkas BJ Harringtonas, atsakingas už operaciją, sakė, kad nuolat būtina mokytis ir tikrinti tarnybų pasirengimą.
 
„Matome įvairių scenarijų išpuolius visame pasaulyje su tragiškomis pasekmėmis. Tad mes nuolat treniruojamės ir rengiame išbandymus. Temzė teka per miesto centrą, tad natūrali prielaida, kad pavojus gali kilti ir ten. Bandome įsitikinti, kad policija susidorotų ir vandenyje“, - sakė BJ Harringtonas.
 
Policija socialiniuose tinkluose išplatino pranešimą gyventojams neišsigąsti mieste išvydus ginkluotų pareigūnų būrius bei įspėjo, kad tai tik pratybos.
 
 
  

Žymos: Londonas, Terorizmas, Anglijos policija, Temzė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pareina Petriukas iš mokyklos ir sako mamai:
– Aš tau suskaičiuosiu iki dešimt, gerai?
– Na, skaičiuok...
– 1 3 4 5 6 7 8 9 10.
– O kur dvejetas? – klausia mama.
– Pažymių knygutėje...