Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, mirror.co.uk   |   2019-08-21

Už alkoholį pedofilui parsidavęs vyras pedofilą nužudė

  
Už alkoholį pedofilui parsidavęs vyras pedofilą nužudė
© Twitter nuotrauka

28 metų amžiaus Thomas Carney neigia Valentino dieną nužudęs pedofilą, 76-erių metų amžiaus Davidą Phillipsą.

Teismo žiniomis, vyras nužudė pedofilą po to, kai patenkino šio homoseksualias lytines užgaidas mainais į alkoholį.  
Dienraštis Wales Online rašo, kad vyras teismo yra kaltinamas nužudęs D. Phillipsą jo namuose Neath, šių metų vasario 14 dieną.  
 
Swansea Karališkojo teismo žiniomis žinomas pedofilas Davidas Phillipsas gyveno vienas ir palaikė draugiškus santykius su Thomasu Carney.  
 
Vyresnysis advokatas Patrickas Harringtonas teigė „Teisiamasis Thomas Carney užpuolė ir nužudė 76 metų sulaukusį poną Phillipsą.  
 
Teisiamasis buvo priimtas į pono Phillipso namus į kuriuos buvo pakviestas, nes tuo metu liguistai troško alkoholio ir sutiko jo gauti mainais į seksualines paslaugas.  
 
Jis (Carney) po akto išėjo, tačiau vėliau grįžo subjurusios nuotaikos, įsiveržė į namus ir netrukus įvykdė barbarišką, gyvybę nusinešusią ataką.”  
 
Jo teigimu Davidą Phillipsą, gulintį ant grindų, Thomas Carney užpuolė ir šokinėjo ant jo galvos abiem kojomis, o po to talžė pensininką taburete.  
Gynyba norėjo panaudoti faktą, kad D. Phillipsas anksčiau buvo teistas dėl seksualinės veiklos su mažamečiais, šios bylos metu, tačiau Patrickas Harringtonas užginčijo, kad tai nėra pagrindas pateisinti jo mirtį.  
 
Po to, kai pensininko namuose buvo paskelbtas jo mirties laikas, pareigūnai netoliese esančiame sode rado skardinę alaus gniaužiantį Thomasą Carney.  
 
Policininkams jis sakė: „jis bandė išprievartauti, jis bandė mane išprievartauti.”  
 
Thomas Carney neigia įvykdęs nusikaltimą.
  

Žymos: Teismas, Alkoholis, Seksas, Kriminalai, Nužudymas, pedofilas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Humoro vakaras su R. Šilansku ir J. Zavaliausku Londone. Artėjant gražiausioms žiemos šventėms kultiniai Lietuvos komikai atvyks pralinksminti Londone gyvenančių tautiečių publikos.