Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com, bns.lt   |   2019-08-03

Už grotų pasiųstas „Brexit“ šalininkas, grasinęs mirtimi parlamentarams

  
Už grotų pasiųstas „Brexit“ šalininkas, grasinęs mirtimi parlamentarams
© Pixabay.com

Jungtinės Karalystės teismas penktadienį skyrė 64-erių Londono gyventojui 18 savaičių laisvės atėmimo bausmę už tai, kad jis mirtimi grasino parlamento nariams, neva bandžiusiems atidėti „Brexit“, pranešė prokurorai.

Robertas Vidleris jam pareikštus kaltinimus neigė ir policijai aiškino, kad kartais, būdamas neblaivus, skolindavo savo telefoną savo draugams, nurodė pagrindinė šalies prokuratūra CPS.
R. Vidleris buvo pripažintas kaltu padaręs žalos parlamento darbuotojams, kurie klausė jo paliktų balso pašto žinučių, skirtų valdančiosios Konservatorių partijos nariams ir opozicijoje esantiems leiboristų įstatymų leidėjams.
 
Visi šeši nukentėję parlamentarai reiškė susirūpinimą premjero Boriso Johnsono grasinimu išvesti JK iš Europos Sąjungos, net jei tai reikštų pasitraukimą neturint jokio susitarimo su Briuseliu.
 
Leiboristų partijos atstovas „Brexit“ reikalams Keiras Starmeris „buvo pavadintas „išdaviku“, ir Vidleris pagrasino nužudyti šį parlamentarą“, sakoma CPS pranešime.
 
Konservatorei Nicky Morgan buvo pasakyta, kad jos dienos „yra suskaičiuotos“, priduriama prokurorų pranešime.
 
„Brexit“ kursto aistras visoje JK nuo pat 2016-ųjų referendumo, kai nedidele balsų dauguma buvo nuspręsta, kad šalis turi trauktis iš ES.
 
JK išstojimas iš Bendrijos buvo jau du kartus atidėtas, šalies parlamentui atmetus pernai išsiderėtą „Brexit“ susitarimą su Briuseliu.
 
 
  

Žymos: Politika, brexit, Robertas Vidleris, Borisas Johnsonas,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras sako žmonai:
- Tu niekada nerastum antro tokio kaip aš!
Žmona nusišypso:
- O kas tau sakė, kad aš norėčiau tokio antro?