Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

BBC   |   Tiesa.com   |   2015-02-22

Vagių gauja nestabdoma plešia Anglijos miestelius

  
Vagių gauja nestabdoma plešia Anglijos miestelius
© Flickr nuotr.
Plėšikai dažniausiai čiupa grynuosius, brangius papuošalus ir elektroninius prietaisus.

Du Surrey grafystėje esantys kaimeliai tapo naujausiomis apylinkėse siaučiančios plėšikų gaujos aukomis. Manoma, kad gauja jau spėjo apšvarinti mažiausiai du šimtus namų pietryčių Anglijoje.

Kaip pranešė BBC, policija teigia, kad šalia Londono esančios grafystės Fetchamo ir Boohmamo miesteliuose per pastarąsias dvi savaites apiplėšti mažiausiai šeši namai.
Detektyvas inspektorius Richardas Haycockas sakė, kad plėšikai šalia esantį M25 greitkelį naudoja kaip pabėgimo maršrutą.
 
„Mes turime puikius kelius ir susisiekimą su šalies pietryčiais, o tai itin palengvina vagims darbą,” – sakė inspektorius.
 
„Dirbame su kolegomis iš artimiausių trijų ar keturių grafysčių, kad vagis pagautume bendromis jėgomis,” – pridūrė policijos pareigūnas.
 
Per įsilaužimus į namus Kente, Surrey grafystėje, Sussexe ir pietų Londone išnešti grynieji, papuošalai ir elektroniniai prietaisai.
 
Crowboroughas, Crawleyus, Haywards Heathas, Horleyus, Redhillas, Smallfieldas, Sevenoaks, Tunbridge Wellsas ir Maidstonas taip pateko į vagišių taikinį. Nesipurtė jie ir didesnių miestų – Londone nuo gaujos nukekentėjo Bexleyaus, Orpingtono ir Croydono rajonai.
 
„Manome, kad nusikaltėliai taikosi į namus, kurie atrodo negyvenami, su vakare išjungtomis šviesomis, lauke paliktomis šiukšliadėžėmis ar laiškais prie durų,” – perspėjo policija.
Pareigūnai įsitikinę, kad plėšimai yra susiję. Jie bando nuspėti, kur plėšikų gauja patrauks toliau ir ten juos pričiupti.
 
 
 
  

Žymos: Anglijos policija, Vagystės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Centrinės Afrikos kanibalų gentis internete paskelbė:
– Su meile ir džiaugsmu priimsime pabėgėlius iš bet kurios pasaulio valstybės…