Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-12-15

Vagystės Londone pasiekė piką

  
Vagystės Londone pasiekė piką Vagystės per pastaruosius metus išaugo 9 procentais.

Praėjusiais metais Londone iš keliaujančiųjų kišenvagiai ir vagys pasisavino daugiau nei 13 milijonų svarų vertės nuosavybės. Policijos duomenimis, dažniausias nusikaltėlių taikinys yra jaunos moterys, – pranešė standard.co.uk.

Statistikos rezultatai rodo, kad per praėjusius 12 mėnesių vagysčių skaičius Londone išaugo 9 proc. Daugiau nei 11 tūkst. nusikaltimų įvykdyta prieš moteris, 5820 – vyrus.
Aštuonis milijonus svarų bendrosios pasisavintos nuosavybės vertės sudaro mobilieji telefonai. Antroje pozicijoje yra grynieji pinigai (1,8 mln. svarų), taip pat laikrodžiai (daugiau nei 667 tūkst. svarų), piniginės ir rankinės ( beveik 400 tūkst. svarų) bei nešiojamieji kompiuteriai (apie 212 tūkst. svarų).
 
Didžiausas vagysčių skaičius užfiksuotas Westminsterio rajone, taip pat Islingtone ir Camdene. Saugiausiomis laikomos Sutton, Bexley ir Richmond gyvenvietės.
 
Westminsterio Policija Kalėdų sezonu suregė operaciją, pavadinimu „Operation Blizzard”, kurios dėka tikimasi sumažinti vagysčių skaičių bei su nusikaltėliais kovoti efektyviau. Taip pat policijos pareigūnai ragina Londono gyventojus keliaujant įsitikinti, kad jų rankinės/kuprinės/lagaminai yra užsegti visą laiką, išlikti budriems viešose vietose, ypatingai naudojantis mobiliuoju telefonu, bei susiplanuoti vėlyvas keliones į namus iš anksto naudojantis taxi pagalba.
 
  

Žymos: Londonas, Vagystės, Kišenvagiai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmogelis užeina į kažkokį pusiau legalų naktinį klubą. Žodžiu, tokį, kur kazino ir panašios pramogos. Mato, prie vieno stalo sėdi pora vyrukų ir žaidžia pokerį su šunimi. O šuo taip visai guviai kortas mėto, tarpais muša ir pan. Žmogelis prieina prie to stalo ir klausia:
– O, tai matyt labai protingas šuo?
– Ne, – tarė vienas iš žaidėjų, – kai jis gauna gerą kortą, ima vizginti uodega.