Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-05-16

Vakarų Londone siaučiantis įsilaužėlis gasdina turtingus gyventojus

  
Vakarų Londone siaučiantis įsilaužėlis gasdina turtingus gyventojus
© Policijos nuotr.
Kol kas policijai nepavyko suimti nusikaltėlio.

Vakarų Londono gyventojai pastarasias savaites gyvena su nerimu. Aplinkiniuose prabangiuose rajonuose siaučia vagis, kuris į būstus įsilaužia nakčia, kai juose ramiai miega šeimininkai.

Kol kas neatpažintas vyras taikosi į brangius juvelyrinius dirbinius ir kitas vertybes, kurios dažnai turi didelę sentimentalią vertę nukentėjusioms šeimoms.
Viena šio asmens apvogta auka už atgautą, įsilaužėlio pavogtą motinos sužadėtuvių žiedą viešai siūlo 40 tūkst. svarų sterlingų atlygį.
 
Policijos pareigūnai trečiadienį išplatino įsilaužėlio nuotraukas, kurias įamžino vieno iš aukų namuose buvusios stebėjimo kameros.
 
Policijos nuotr. Policijos nuotr.
 
Vagiui nakčia įsilaužus į vieną iš prabangių nuosavybių ir suveikus pavojaus signalizacijai, šeimos auklė su vaikais slėpėsi tualete tol, kol atvyko policijos pareigūnai.
 
Policija teigia, kad pastarosiomis savaitėmis nusikaltėlis apiplėšė net penkis prabangius namus.
 
Pareigūnų manymu, nusikaltimų banga prasidėjo šių metų kovo 3 d., kai neatpažintas vyras apiplėšė keturių aukštų nuosavybę Argyle gatvėje, Kensingtono rajone. Tuo metu šeima vakarieniavo pirmame namo aukšte.
 
Policijos nuotr. Policijos nuotr.
 
„Jis nebijo įsilaužti, kai namuose yra žmonių. Tačiau norime pabrėžti, kad jis imasi visų atsargumo priemonių nebūti pastebėtas ir iki šiol dar nieko nesužeidė”, - apie įsilaužėlį kalbėjo detektyvė konsteblė Eve Kelly.
Jeigu turite bet kokios informacijos apie vagystes arba atpažįstate nusikaltėlį, policija prašo nedelsiant susisiekti telefonu 020 8246 0122 arba anonimiškai 0800 555 111.
 
 
 
 
  

Žymos: Nusikaltimai, Vagystės , Londono policija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmogelis užeina į kažkokį pusiau legalų naktinį klubą. Žodžiu, tokį, kur kazino ir panašios pramogos. Mato, prie vieno stalo sėdi pora vyrukų ir žaidžia pokerį su šunimi. O šuo taip visai guviai kortas mėto, tarpais muša ir pan. Žmogelis prieina prie to stalo ir klausia:
– O, tai matyt labai protingas šuo?
– Ne, – tarė vienas iš žaidėjų, – kai jis gauna gerą kortą, ima vizginti uodega.