Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Barbora Grigaliūnaitė   |   Tiesa.com   |   2018-03-07

Valentino diena tapo tragiška Anglijos lietuvių šeimai – žuvo trijų vaikų tėvas

  
Valentino diena tapo tragiška Anglijos lietuvių šeimai – žuvo trijų vaikų tėvas A. Ushakou kartu su žmona augino tris sūnus.
Netrukus paaiškėjo, kad tragiškai žuvęs vyras paliko Bedworth mieste gyvenančią žmoną Ritą bei tris mažamečius sūnus.

Šių metų Valentino diena tapo tragiška lietuvės Ritos Čeponytės šeimai. Iš namų išėjęs trijų vaikų tėvas Andrei Ushakou taip niekada ir nebesugrįžo. Kaip paaiškėjo vėliau, vyras žuvo siaubingos avarijos metu dėl kito vairuotojo kaltės.

Vasario 14 d., Coventry įvyko lemtingas eismo įvykis. M6 greitkelyje susidūrus penkioms transporto priemonėms, žuvo 37-ių vyras, dar du asmenys buvo sužeisti ir nugabenti į ligoninę.
A. Ushakou vairavo automobilį, kuris susidūrė su autobusiuku ir trimis sukvežimiais. Greitosios pagalbos medikai jauną vyrą paskelbė mirusiu incidento vietoje.
 
Policijos pareigūnai suėmė 33-ejų metų įtariamąjį iš St Helen’s miesto, kuris apkaltintas pavojingu vairavimu. Šiuo metu vyksta tyrimas, todėl įtariamasis paleistas. Policija prašo liudininkų pagalbos.
 
Netrukus paaiškėjo, kad tragiškai žuvęs vyras paliko Bedworth mieste gyvenančią žmoną Ritą bei tris mažamečius sūnus. Avarijos metu Andrei važiavo namo pas šeimą, tačiau taip niekada ir negrįžo.
 
A. Ushakou su šeima. A. Ushakou su šeima.
 
Gedintys šeimos draugai suskubo padėti taip tragiškai ir netikėtai šeimos tėvo ir maitintojo netekusiai R. Čeponytei bei trims berniukams. Asta Rudienė internetiniame puslapyje gofundme.com pradėjo akciją, kurios metu siekiama surinkti bent mažą dalį lėšų, padėsiančių šeimai susitvarkyti su netikėtai užgriuvusiomis finansinėmis išlaidomis bei šiuo sunkiu metu Ritai finansiškai pasirūpinti be tėvo likusiais trimis sūnumis.
 
Paaukoti šeimai galite ČIA: 
 
  

Žymos: Avarija, Anglijos lietuviai, Lietuvio mirtis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Petras važiuoja su savo papūga į Italiją. Muitinėje tarnautojas praneša, kad už papūgą turi būti sumokėtas mokestis.
– Kokio dydžio tas mokestis? – klausia žmogelis.
– Priklauso nuo to, kokią papūgą vežatės: už gyvą teks sumokėti šimtą eurų, už iškamšą – tik penkis.
Į tai papūga vos girdimu balsu:
– Petrai, tik nepadaryk dabar kokios kvailystės...