Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-10-04

Vyras kaltinamas net dukart bandęs nužudyti savo žmoną

  
Vyras kaltinamas net dukart bandęs nužudyti savo žmoną E. Ciellers neigia net du kartus bandęs žmoną nužudyti.
Skolų slegiamas vyras turėjo 22 tūkt. svarų sterlingų įsiskolinimą ir manė, kad žmonos mirties atveju jam bus skirta 120 tūkt. svarų sterlingų išmoka.

Nauja meilė, surasta dėka internetinių pažinčių programėlės „Tinder“ 37-erių Karališkosios armijos seržantui Emiliui Ciellers visiškai susuko protą – kad niekieno netrukdomas galėtų būti kartu su tik ką internete atrasta simpatija, vyras net du kart ryžosi nužudyti savo sutuoktinę Victorią Ciellers.

Pirmiausia vyras bandė uždusinti žmoną, sąmoningai jų bendruose namuose, Hampshire sukeldamas dujų nuotėkį, o planui neišdegus profesionalę parašiutininkę jis bandė nužudyti sugadindamas jos parašiutą.
Tik laimingo atsitiktinumo dėka šuolį parašiutu iš 1200 metrų aukščio dariusi patyrusi šuolininkė, profesionali instruktorė Victoria Ciellers liko gyva.
 
Beprotiškam žingsniui besiryžusiam vyrui sugadinus svarbiausias parašiuto dalis moteris iš didžiulio aukščio bloškėsi ant žemės Netheravono aerodrome. Siaubingos scenos liudininkais tapę Victorios kolegos nė neabejojo, jog moteris po nesėkmingo šuolio žuvo. Tik vėliau paaiškėjo, jog profesionali šuolininkė patyrė labai rimtų sužalojimų, tačiau liko gyva. Jai lūžo šonkauliai, kojos, buvo pažeisti nugaros raumenys.
 
Atlikus išsamų tyrimą buvo aiškiai matyti, jog parašiuto įrenginyje trūko dviejų gyvybiškai svarbių detalių, lemiančių sėkmingą nusileidimą ant žemės.
 
Policijos tyrimas buvo išplėstas, įtraukiant aplinkybes dėl dujų nuotėkio Emilio ir Victorios Cilliers namuose, kelias dienas anksčiau.
 
Tyrimo metu buvo nustatyta, kad Emillis Cilliers sąmoningai sukėlė dujų nuotėkį namuose prieš pat išvykdamas iš jų.
 
Skolų slegiamas vyras turėjo 22 tūkt. svarų sterlingų įsiskolinimą ir manė, kad žmonos mirties atveju jam bus skirta 120 tūkt. svarų sterlingų išmoka.
Prokuratūra pradėjo bylą prieš jį, tačiau teismo posėdyje pasirodęs vyras nepripažįsta savo kaltės ir neigia net du kartus bandęs žmoną nužudyti.
 
 
 
  

Žymos: Teismas, Anglijos policija, vyras ir žmona

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Koks skirtumas tarp dramblio ir blusos? Tas, kad drambliai gali turėti blusų, o blusos turėti dramblių ne.