Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, metro.co.uk   |   2017-10-25

Vyrui numirus ligoninėje šeimai apie tai nepranešta šešias savaites

  
Vyrui numirus ligoninėje šeimai apie tai nepranešta šešias savaites
© Google maps
Toks poelgis sunkiai protu paaiškinimas.
Kadangi jis su greitąja buvo atvežtas iš gatvės, medikai pamanė, kad jis neturi šeimos, tad jie vyrą kremavo ir patys palaidojo.

Rytų Jorkšyre, Hull Royal Infirmary ligoninėje mirus benamiui, jis buvo palaidotas už valstybės pinigus, o šeimai niekas pranešti nesiteikė.

Ne visi benamiai neturi šeimos, kai kurie pasirenka tokį gyvenimo būdą, nes jaučiasi laisvi ir jiems toks gyvenimas yra priimtinas. Taip buvo ir šį kartą su su 44-erių Michaelu Holderiu. Jis palaikė labai artimus ryšius su savo seserimi, tetomis, pusbroliais ir visa plačia gimine, neretai lankydavosi svečiuose, tačiau visgi grįždavo į gatves.
Prieš kelis mėnesius vyras pasijuto blogai ir jį atgabeno į ligoninę kur jam diagnozuota sunki inkstų liga ir gyvybei pavojingos komplikacijos. Visgi medicina buvo bejėgė ir vyro gyvybė užgeso.
 
Kadangi jis su greitąja buvo atvežtas iš gatvės, medikai pamanė, kad jis neturi šeimos, tad jie vyrą kremavo ir patys palaidojo, o šeima atsitiktinai apie giminaičio netektį sužinojo po beveik 2 mėnesių.
 
Giminės itin pasipiktinusios tokiu medicinos darbuotojų abejingumu, kad jie net nesistengė surasti artimųjų, kad šie atsisveikintų su velioniu taip, kaip pridera. Vyro sesuo teigė, kad jis visada laikydavo šeimos kontaktus kojinėse, kišenėse ir visose vietose prie savo kūno, kad nepamestų ir jeigu kažkas nutiktų, kad šeima būtų informuota. Panašu, kad medikų abejingumas buvo stipresnis, mat jie net nesivargino vyro apieškoti.
 
  

Žymos: Šeima, Ligoninė, Benamis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Susitinka du draugai.
– Tu žinai, kas buvo Da Vinčis, Mikelandželas, Rubensas, Rembrantas?
– Ne.
– O kas buvo Vivaldis, Bachas, Bethovenas, Bramsas?
– Irgi ne.
– O aš žinau, nes vaikštau į koncertus, parodas, muziejus!
– Šaunuolis. O ar žinai, kas yra Žibartas Ramanauskas?
– Ne. O kas jis?
– Jis tas, kuris ateina pas tavo žmoną, kai tu būni koncertuose, parodose, muziejuose...