Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-10-07

Walthamstow centre įvyko riaušės (Video)

  
Walthamstow centre įvyko riaušės (Video)
© Twitter nuotr.
Šalia Walthamstow Central metro įvyko masinės paauglių riaušės.

Ankstyvą antradienio rytą, šalia Walthamstow Central metro stories įvyko masinės paauglių riaušės, kuriose dalyvavo apie 200 žmonių. Į įvykio vietą iškviestos didelės policijos pajėgos, - pranešė naujienų portalas standard.co.uk.

Socialiniuose tinkluose pasklido nuotraukos, kuriose užfiksuotos šokiruojančios scenos iš 5 val ryto Hoe gatvėje vykusių riaušių. Gautas pranešimas, kad riaušėse dalyvavo maždaug 200 žmonių, laimei, nei vienas rimtesnių sužalojimų nepatyrė.
Įvykio liudininkas, konsultantas Gavinas Ruggas teigė matęs Hoe gatvėje 15 tarpusavyje rimtai besigrumiančių vyrų ir pavienių muštynių tarp mažesnių paauglių grupuočių.
 
Žurnalistams vyras pasakojo: „Išėjęs iš Walthamstow Central metro išgirdau apie incidentą. Netoliese buvo keltas riaušių dalyvių su sportiniais megztiniais, kurie agresyviai priešinosi policijos pareigūnams.”
 
Dar vienas įvykio liudininkas, 23-ejų metų vyras, norėjęs likti anonimu teigė: „Kai išeinu iš metro, dažniausiai kelionę toliau tęsiu autobusu, tačiau šį kartą autobusų stotis buvo uždaryta, o šalia esančioje turgavietėje stovėjo maždaug 20 policijos automobilių ir keletas riaušių furgonų, kurie blokavo šaligatvį ir juosė maždaug 150 riaušių dalyvių.”
 
Scotland Yardo policijos atstovas teigė, jog riaušių metu buvo suimti trys asmenys. Vienas už ginklo laikymą, kiti du dėl sukeltų peštynių. Likę riaušių dalyviai pasirodžius policijai pasišalino iš įvykio vietos.
 
 
  

Žymos: Riaušės, Anglijos policija , Walthamstow Central

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jeigu tiksliai žinai, kas kaltas, neišsiduok!