Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com, metro.co.uk   |   2018-11-13

Žmones terorizavusi kaukėta gauja įkalinta 200 metų

  
Žmones terorizavusi kaukėta gauja įkalinta 200 metų
© Flickr
Gaujos nariai terorizavo moteris, vaikus ir kūdikius

Anglijos teismas paskyrė įspūdingą bausmę gaujai, Lenhame, Kente ir kituose miestuose grasinusiems ir žmones terorizavusiems vyrams.

Savo aukoms, kurių tarpe moterys, vaikai ir kūdikiai, jie grasino įvairiais metodais, liepė jiems atiduoti visus turimus pinigus ir kitus prabangius daiktus. Pasislėpę po nuo dulkių apsaugančiomis kaukėmis, apsiginklavę lipnia juosta, lateksinėmis pirštinėmis, deglais ir kabeliais, laužtuvais bei beisbolo lazdomis jie įsiverždavo į šeimų namus, surišdavo jų narius ir apiplėšdavo. 
Tiesa, vienai šeimai pavyko apsiginti. Deja, septynių vaikų tėvui teko iškęsti daugiausia. Jis buvo mušamas, spardomas ir daužomas beisbolo lazda. Be to, vyras neišvengė ir dūrio peiliu į ranką.
 
Tai – tik vienos šeimos atvejis. Nors visa tai vyko prieš porą metų, tik dabar pavyko pagaliau nuteisti šiuos žiauriai šeimas terorizavusius asmenis. Iš viso pavyko identifikuoti net 17 su šiais nusikaltimais susijusių asmenų. 14 iš jų paskelbtos bausmės, o likę vis dar laukia, ką jiems pasikirs teismas.
 
Nusikaltėliai atitinkamai už grotų praleis nuo 12 iki 21 metų. Tiesa, nei vienam vyrui nepareikšti kaltinimai su savimi turėjus šaunamąjį ginklą. Jie tik grasino žmonėms, tačiau tokio ginklo taip ir neparodė. 
 
Liepus įvardyti tokio apiplėšimo tikslą, vienas iš nusikaltėlių žiauraus išpuolio ėmėsi tik todėl, jog manė, kad tai iš esmės pakeis jo finansinę padėtį.
 
„Kaukėti vyrai buvo apsirengę tamsiais drabužiais, su savimi turėjų įvairių prietaisų, skirtų žalojimui, mačetę, geležinių vamzdžių ir kt. Iš žmonių jie prašydavo didelių sumų pinigų ir grasindavo ginklais. Jie taip pat terorizuodavo karavanuose gyvenančius žmones, moteris ir mažus vaikus“, – teismo proceso metu pasakojo prokurorė Nina Ellin.
 
Tačiau vienai šeimai pavyko apsiginti ir jie, padedami kitų asmenų, pasivijo užpuolikus, kai kurie jų atėmė nusikaltėlių automobilius, paleido šūvius. Viename lauke pareigūnai rado net keturis be priežiūros paliktus automobilius.
Nusikaltėliai buvo padalyti į keturias grupes. Viena jų veikė Londone, kitos Kente, Sasekse ir Esekse.
 
  

Žymos: Nusikaltimai , Gauja, Anglijos policija,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kalbasi dvi draugės:
– Tavo jaunikis labai nekultūringas. Kol tu su juo kalbėjaisi, jis nusižiovavo 15 kartų.
– Jis nežiovavo, o bandė man atsakyti.