Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   telegraph.co.uke   |   2015-04-06

Anglijos mokyklos: gėjų santykius sieks vaizduoti teigiamai

  
Anglijos mokyklos: gėjų santykius sieks vaizduoti teigiamai Mokyklose pradėjus teigiamai vaizduoti tos pačios lyties santykius tikimąsi išvengti diskriminacijos
Siekiama tarp pavyzdžių apie normalią šeimą įtrauktų tos pačios lyties partnerius.

Mokytojai teigia, kad valstybė gali būti priversta mokyklose pradėti teigiamai vaizduoti tos pačios lyties porų santykius. Tai sukėlė didžiulį krikščioniškų organizacijų pasipiktinimą, - pranešė portalas telegraph.co.uk.

Siekiama, kad Vyriausybė pakeistų Jungtinės Karalystės oficialią lytinio švietimo mokyklose politiką bei tarp pavyzdžių apie normalią šeimą įtrauktų tos pačios lyties partnerius. Tai turėtų tapti privaloma kiekvienoje šalies mokykloje.
Pagal dabartines gaires, savivaldybių valdomose vidurinėse mokyklose seksualinio švietimo pamokose yra kalbama apie lytiniu keliu plintančias ligas bei apžvelgiami lytinio švietimo pagrindai. Skirtingų ir tų pačių lyčių sanykiai išvis nėra aptariami.
 
Diskusijos šia tema prasidėjo po to, kai pasirodė pranešimų apie mokyklose vykstančią LGBT (lesbietės, gėjai, biseksualūs ir transseksualūs žmonės) mokinių ir mokytojų diskriminaciją. Seksualinio švietimo pamokose pradėjus teigiamai vaizduoti tos pačios lyties santykius tikimąsi diskriminacijos išvengti.
 
„Mokinius mokant, kad kiekvienas žmogus yra sukurtas dievo, mokyklose jau yra sukuriama tolerantiška aplinka”, - sakė krikščonių instituto direktorius Simonas Calvertas. Pasak vyro, noras pabrėžti tos pačios lyties santykius mokyklose savaime yra prieš krikščionis nukreiptas netolerancijos aktas.
 
„Tokia politika yra pavojinga mūsų vaikams, kurie yra seksualizuojami labai ankstyvame amžiuje. Nuo pat mažų dienų jie yra supažindinami su tam tikromis sąvokomis bei seksualiniais santykiais, kurie atima vaikų nekaltumą. Tai kenkia jų emocinei ir moralinei gerovei”, - aiškino krikščioniškos organizacijos atstovė Andrea Williams. 
  

Žymos: Švietimas, Anglijos mokyklos, LGBT

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pasaulyje yra trijų tipų žmonės... Tie, kurie moka skaičiuoti, ir tie, kurie nemoka.