Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-09-04

Didžiavimasis vaikų rezultatais socialinėse paskyrose - nepriimtinas

  
Didžiavimasis vaikų rezultatais socialinėse paskyrose - nepriimtinas
© Pixabay.com
Socialinėse paskyrose matydami kitų išreikštą džiugesį mokiniai gali dar labiau nusiminti.
Tėvai bando atžalas, neišlaikusias ar prastai išlaikiusias egzaminus, raminti, kol kiti džiūgaudami socialinėse paskyrose renka „like“.

Goodschoolguide.co.uk išpublikavo perspėjimus tėvams, kuriuose jų prašoma neviešinti savo atžalų egzaminų rezultatų socialinėse paskyrose, nes tai liūdina tuos, kurie egzaminų neišlaikė ar gavo mažesnius balus, – pranešė naujienų portalas standard.co.uk.

Pasak naujienlaikraščio redaktorės Janitos Clamp, tie mokiniai ir studentai, kurie neišlaikė egzaminų, socialinėse paskyrose matydami kitų išreikštą džiugesį gali dar labiau nusiminti.
J. Clamp pridūrė: „Įsivaizduokite, kaip jaučiasi tie, kurie neišlaikė egzamino ir negali studijuoti išsvajotame universitete? Tėvai bando atžalas, neišlaikusias ar prastai išlaikiusias egzaminus, raminti, kol kiti džiūgaudami socialinėse paskyrose renka „like“. Kada mes praradome britišką kultūrą siųsdami vienas kitam pasveikinimo atvirutes?“
 
Redaktorė teigė, kad mokykloje sužinoję apie blogus rezultatus, mokiniai skuba namo, kur gali nusiraminti prie arbatos puodelio ir prasiblaškyti internete, tačiau dabar tai tampa nebeįmanoma.
 
Visgi daugybė tėvų nesutiko su redaktorės nuomone, pasak jų, kiekvienas turi teisę pasidžiaugti savo ar savo atžalos rezultatais ir pasiekimais.
 
  

Žymos: mokiniai, Socialinės paskyros, Didžiavimasis, Egzaminai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Grįžta vyras iš žvejybos tuščiomis, nedrąsiai stovi prie slenksčio ir klausia:
– Katinas namie?
Žmona atsako:
– Eik drąsiai, aš jam kilkių nupirkau!