Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2015-08-25

Iš video žaidimais apsėstų tėvų atimtas vaikas

  
Iš video žaidimais apsėstų tėvų atimtas vaikas
© Flickr nuotr.
Žaidimai su ženklu N-18 gali išprovokuoti ankstyvą vaikų seksualinį elgesį bei smurtą.

Jungtinėje Karalystėje socialinė tarnyba iš kompiuteriniais žaidimais apsėstų tėvų atėmė vaiką. Tėvų įprotį valandų valandas praleisti žaidžiant dažnai žiaurius ir nepadorius žaidimus, socialiniai darbuotojai pavadino pačia tikriausia vaiko nepriežiūra bei apleidimu, - rašė dailymail.co.uk.

Socialiniai darbuotojai buvo priversti įsiveržti į šeimos namus Walsall mieste dėl tėvus apsėdusio pomėgio žaisti video žaidimus su ženklu N-18, kurių vaikams nerekomenduojama net matyti. Walsall miesto taryba teigė, kad tai nebuvo vienintelė priežastis, dėl kurios jie turėjo vaiką atiduoti socialinėms tarnyboms, tačiau viena iš pagrindinių.
Kiek anksčiau šiais metais Natwicho švietimo asociacija išplatino tėvus perspėjantį pranešimą, kad už leidimą savo vaikams žaisti tokius žaidimus kaip „Call Of Duty“ ar „Grand Theft Auto“ jie bus apskųsti policijai arba vaikų apsaugos tarnyboms. Pasak pedagogų, žaidimai su ženklu N-18 gali išprovokuoti ankstyvą vaikų seksualinį elgesį bei smurtą.
 
 
„Call of Duty“ žaidėjai imasi kraujo ištroškusio kario vaidmens ir dalyvauja įvairiose smurtinėse situacijose su gausybe ginklų. „Grand Theft Auto“ žaidimas be smurto ir žudynių yra pagarsėjęs azartiniais lošimais ir sekso scenomis su prostitutėmis.
  

Žymos: Kompiuteriniai žaidimai, Vaikų nepriežiūra, video žaidimai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras nusprendė išsiskalbti drabužius. Pasisukiojęs šalia skalbimo mašinos, riktelėjo:
– Brangioji, kokį režimą reikia nustatyti?
– Pasižiūrėk, kas parašyta ant tavo marškinėlių.
– „Žalgiris“ - mūsų komanda!“