Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   metro.co.uk   |   2015-12-10

JK Teisingumo ministerija: kaliniams reikia iPad

  
JK Teisingumo ministerija: kaliniams reikia iPad Ar iš tiesų kaliniams planšetės naudingos?

Jungtinės Karalystės ministro pirmininko patarėjas Teisingumo ministerijai pateikė pasiūlymą, skirti kaliniams iPad planšetes, kad jie galėtų bendrauti su šeima, semtis žinių ir įgyti naujų įgūdžių, - informavo naujienų portalas metro.co.uk.

Pasak sero Martino Narey'o, planšečių dėka kaliniai turėtų galimybę tobulėti, pagerinti literatūrines ir matematines žinias, jų pagalba nusikaltusieji galėtų bendrauti Skype su vaikais bei juos matyti. Taip pat tai padėtų šeimoms iššaugoti tarpusavio ryšį.
Teisingumo ministras Michael'as Gove'as šiuo metu svarsto pateiktą siūlymą, manoma, kad kaliniai mažiau nusikaltų išėję į laisvę, jeigu prieš tai būtų įgyję reikiamos informacijos tam, kad susirastų norimą darbą ar užsiimtų mėgstama veikla. Tikimybė, kad be reikiamų žinių, darbo ir veiklos daugybė kalinių linkę laisvėje vėl nusikalsti, šiuo metu yra kur kas didesnė nei galėtų būti. 
 
Tiesa, daugybė britų nepritarė minėtam pasiūlymui, jų nuomone, kaliniai turėti atlikti bausmę už įvykdytus nusikaltimus kalėjimo sąlygomis, o ne viešbučio. 
 
Twitter.com Twitter.com
 
  

Žymos: Jungtinė Karalystė, Kaliniai, planšetės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vienintelis kartas, kai Chuckas Norrisas suklydo, buvo tada, kai jis manė, kad padarė klaidą.