Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2015-12-03

JK vykdoma kampanija prieš kokaino vartojimą

  
JK vykdoma kampanija prieš kokaino vartojimą
© google.com
Vartodami kokainą žmonės skatina nusikalstamumą ir gamtos naikinimą.
JK mirčių nuo A klasės narkotikų išaugo nuo 169 (2013-aisiais) iki 247 (2014-ais metais).

Jungtinėje Karalystėje (JK) pradėta kampanija prieš kokaino vartojimą. Kaip teigė bbc.com, Nacionalinė Nusikaltimų Agentūra (ang. National Crime Agency) šią kampaniją vykdo siekiant pabrėžti kokaino žalą ne tik žmogaus sveikatai, bet ir gamtai, bei narkotikus gaminančių šalių bendruomenėms.

Iniciatyva vadinasi #EveryLineCounts (liet. #KiekvienaRibaSvarbi) ir yra platinama per internetinius tinklapius „Twitter“, „Facebook“ ir „Youtube“. Internete patalpinta vaizdo medžiaga, kurioje rodoma, kaip gaminamas kokainas. Atskleidžiama, kaip tokio narkotiko gamyba ir platinimas lemia gyvūnų buveinių naikinimą, smurtą bei nepasiturinčių žmonių išnaudojimą.
Prie kampanijos prisidėjo ir Kolumbijos valdžios institucijos. Prieš narkotikus kovojančios policijos atstovas pasakojo, kad dėl narkotikų gamybos Kolumbijoje išauga žmogžudysčių, išprievartavimų skaičius, padaugėja pinigų plovimo ir kontrabandos atvejų.
 
Nacionalinė Nusikaltimų Agentūra skatina JK gyventojus susimąstyti prieš vartojant kokainą ir pagalvoti, kiek neigiamų pasekmių sukelia jo gamyba ir importas į šalį. Kiekvienas tai darydamas ne tik rizikuoja sveikata, bet ir prisideda prie minėtų nusikaltimų plitimo, finansuoja nusikaltėlius bei naikina gamtą.
 
JK mirčių nuo A klasės narkotikų išaugo nuo 169 (2013-aisiais) iki 247 (2014-ais metais).
 
 
  

Žymos: Narkotikai, Kampanija, kokainas, Žala

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vaikinas rūpinasi panele:
– Na, kas atsitiko, ko taip raudi?
– Mano tėvai ne... nenori, kad mes su... susitikinėtume!
– Nesisielok, – guodžia ją vaikinas. – Aš susirasiu kitą panelę.