Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Matas Kairys   |   2019-09-13

Kaip išmokti anglų kalbą internetu – 8 naudingi patarimai

  
Kaip išmokti anglų kalbą internetu – 8 naudingi patarimai
© pixabay.com

Kviečiu sužinoti 8 naudingus patarimus, kaip išmokti anglų kalbą internetu.

1.) Yra labai gerų savarankiškų lietuviškų anglų kalbos kursų pvz.: www.angluabc.lt, www.anglu24.lt arbawww.speakly.me (esu sulaukęs skundų, kad šie kursai per sunkūs, bet mano nuomonė – anglų kalba yra labai sunki, ypač jei pradedama nuo 0, tad ką nors žymiai lengvesnio būtų sunku atrasti).
2.) Galima pasisamdyti Lietuvos anglų kalbos mokytoją ir net, jei yra poreikis ( jei gyvenate kaime), mokytis iš jo ar jos internetu per Skype (pvz. www.skelbiu.lt paspauskite ant „KURSAI, MOKYMAI“ nuorodos, kuri yra „DARBAS, PASLAUGOS“ kategorijoje ir susiraskite anglų kalbos mokytojus). Vidutinė valandos kaina - 10-15 eurų.
 
3.) www.youtube.com svetainėje galima rasti puikių anglų kalbos pamokų – tiesiog apsilankykite www.youtube.com ir paieškos laukelyje įveskite „English Lesson“ – jei esate pradinukas, geriau įveskite „Basic English Lesson“, jei esate labiau pažengęs, tuomet įveskite „Intermediate English Lesson“ (vidutinio sunkumo pamokos) arba „Advanced English Lesson“ (pažengusio lygio pamokos). Šių pamokų vienintelis minusas yra tas, kad nėra automatiško vertimo į lietuvių kalbą, tad nežinomus žodžius teks išsiversti patiems.
 
4.) Jei esate pradedantysis, ieškokite knygynuose ar internete angliškų knygučių vaikams (pvz.: Google.com „Children‘s books“) arba www.amazon.co.uk paieškos laukelyje įveskite „Childrens books“.
 
5.) Įdomu skaityti angliškus laikraščius ir naujienų svetaines, populiariausi britiški laikraščiai yra : www.independent.co.uk, www.guardian.co.uk, www.metro.co.uk. Populiariausios naujienų svetainės: bbc.co.uk (britiška) ir cnn.com (amerikietiška).
6.) Angliškas knygas galima nusipirkti ir Lietuvoje pvz. knygos.lt arba pegasas.lt. Aš esu skaitęs labai daug knygų ir pastebėjau, kad yra daug neįdomių knygų. Mane į istoriją įtraukė tik koks 20 procentų knygų, tačiau jas vis tiek skaičiau, nes buvo įdomu rasti nežinomų žodžių, idiomų ir t.t. ir išsiversti jas. Tad, manau knygas vertas kaityti ne tik dėl istorijos, bet ir dėl kalbos tobulėjimo. Vienintelės knygos, kurios mane įtraukė ir sudomino buvo sveikatos knygos, bet čia reikėtų atskiros knygos – užtenka pasakyti, kad anglų kalbą verta mokytis vien dėl sveikatos žinių. Daug didesnis angliškų knygų pasirinkimas yra amazon.com (amerikietiška versija) ir amazon.co.uk (britiška versija). Tik turėkite omenyje, kad perkant iš užsienio gali būti ir muito mokesčių. 
 
7.) Jeigu neturite anglų kalbos pradmenų, galite pradėti klausytis elementariausius pokalbius – įveskite į www.youtube.com „Basic English conversation for beginners with subtitles“ . Bus ir subtitrai, tad galėsite nežinomus žodžius išsiversti.
 
8.) Taip pat siūlau nemokamai klausyti vaikiškų angliškų audio knygų – google.com „Children‘s audio books“ – tarkime, pasirinkite storynory.com.
 
Šie 8 patarimai yra labai maža dalis visų patarimų, kuriuos esu parašęs. Jei norėtumėte paskaityti visus 60 (kai kurie iš jų yra žymiai naudingesni) prašau apsilankykite mano svetainėje Kaip išmokti ar patobulinti anglų kalbą nemokamai .
  

Žymos: Anglų kalbos pamokos, Patarimai, Anglų kalba, anglų kalba internetu, kaip išmokti anglų kalbą

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pasimatymas. Sėdi mergina ir vaikinas. Staiga mergina pagadina orą ir sako:
– Norėčiau, kad tai liktų tik tarp mūsų...
– O aš norėčiau, kad išsisklaidytų, – atsako vaikinas.