Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Barbora Grigaliūnaitė   |   2018-01-23

Londono lietuvė iš mokyklos parsivedė sužalotą dukrą (mergaitės nuotraukos)

  
Londono lietuvė iš mokyklos parsivedė sužalotą dukrą (mergaitės nuotraukos)
© Suffolks Primary School
Apie incidentą mokykloje mergaitės tėvai informuoti nebuvo.
Nuvykus į ligoninės greitosios pagalbos skyrių, medikams taip pat pasirodė, kad tiek laiko vaiką laikyti mokykloje su tokiais sužalojimais ir skausmu – nėra normalu.

Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės savaitė prasidėjo itin nemalonia situacija. Pirmadienį nuvedusi šešerių metų dukrą į mokyklą, mama ją pasitiko sužalotą ir ištinusiu veidu. Tokia situacija mokytojai nepasirodė verta dėmesio.

Pasak klasės auklėtojos, mergaitė pati bėgiodama nukrito ir susižalojo. Apie incidentą, kuris įvyko vos mergaitei atėjus į mokyklą, mergaitės tėvams pranešta nebuvo.
Lietuvei dukros pasiteiravus, kas iš tiesų nutiko, paaiškėjo visai kitokios įvykio aplinkybės.
 
„Atsisėdome į mašiną ir paprašiau jos paaiškinti kaip viskas buvo. Ji man papasakojo, kad ją vienas berniukas iš klasės stipriai pastūmė ir ji krito. Pasakė, jog mokytojos matė kai tai atsitiko.”, - pasakojo Londone su šeima gyvenanti Greta Sidabraite Phanides.
 
Nuvykus į ligoninės greitosios pagalbos skyrių, medikams taip pat pasirodė, kad tiek laiko vaiką laikyti mokykloje su tokiais sužalojimais ir skausmu – nėra normalu. Mergaitei nubrozdinta kakta, nosis ir keliai, akivaizdžiai patinęs veidukas.
 
Seselės mamai patarė rašyti oficialų skundą ir prašyti pradinės Suffolks mokyklos (Suffolks Primary School) paaiškinimo.
 
Asmeninio arch. nuotr. Asmeninio arch. nuotr.
Asmeninio arch. nuotr. Asmeninio arch. nuotr.
 
„Parašiau jiems vakar prieš einant miegoti laišką į ofisą. Išdėsčiau visą įvykių eigą, pridėjau nuotraukas ir išrašą iš ligonines. Pasakiau, kad jei nebus imtasi veiksmų, bus pranešta „Ofsted” (Ofice for Standards in Education) ir savivaldybės darbuotojams.”, - pasakojo dėl incidento sukrėsta motina.
 
Asmeninio arch. nuotr. Asmeninio arch. nuotr.
Asmeninio arch. nuotr. Asmeninio arch. nuotr.
 
Oficialiai kreipusis į mokymo įstaigą Enfielde, G. Sidabraite Phanides nedelsiant gavo atsakymą. Antradienį 05:30 val. ryte su lietuve susisiekė mokyklos vadovybė, kuri teigė nedelsiant imsiantis vidinio tyrimo.
Istorijai besirutuliojant lietuvė pasidžiaugė, kad nukentėjusi mergytė jau šia savaitę pradeda eiti į naują mokyklą. Tuo labai džiaugiasi visa mergaitės šeima.
  

Žymos: Londono lietuviai, Emigrantai, Anglijos mokyklos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Labai taktiškas įmonės vadovas pasikvietė pavaldinį:

– Gerbiamasis Jonai, aš tiesiog neįsivaizduoju, kaip mūsų firma gali išgyventi be jūsų, bet nuo kito pirmadienio mes pabandysime tai padaryti.