Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   theguardian.com   |   2016-06-10

Ministras liepė mokykloms neklausyti teismo sprendimo

  
Ministras liepė mokykloms neklausyti teismo sprendimo
© wikipedia.com
Tivertono mokykla

Švietimo ministras Nick Gibb pareiškė, jog mokyklos turėtų ir toliau laikytis senosios taisyklės, pagal kurią tėvai būdavo baudžiami jeigu mokslo metų laikotarpiu šeima išvykdavo atostogų.

Švietimo ministras Nick Gibb teigė, jog jis yra nusivylęs tokiu aukščiausiojo teismo sprendimu. Jo manymu, mokyklos turėtų laikytis senosios tvarkos. Pasak jo, teismas nustatė, jog kiekvienas atvejis yra skirtingas ir turi būti nagrinėjamas individualiai.
Praėjusį mėnesį teismo procesą laimėjo Jon Platt, kuris atostogų savo dukrą išsivežė mokslo metų eigoje, nors mergaitės mokytojai atsisakė ją išleisti. Tėvui buvo paskirta bauda, dėl kurios jis ir kreipėsi į teismą.
 
2013 metais buvo sugriežtintos mokyklų taisyklės, ir buvo nuspręsta, jog mokslo metų bėgyje vaikai nuo pamokų gali būti atleidžiami tik išskirtiniais atvejais, tokiais kaip laiduotuvės. Prieš priimant šį įstatymą, ar atleisti vaikus nuo pamokų ar ne, spręsdavo mokyklų direktoriai.
 
 
  

Žymos: Atostogos, mokyklos lankymas,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Karstadirbių, duobkasių ir pan. susirinkimas. Sprendžiama, kaip būtų galima pagerinti darbą. Kalba įvairių kapinių ir dirbtuvių atstovai:
– Siūlau laidoti be karstų, tada mažiau medžiagų sunaudosim!
– Taip, geras pasiūlymas, o dar siūlau laidoti ne gulomis, o stačiomis – tada sutaupysim vietos kapinėse, ir duobkasiams darbo bus mažiau!
– O aš siūlyčiau juos užkasti tik iki pusės – tada darbo duobkasiams dar labiau sumažės, be to, nereikės statyti paminklų!
– Tikrai! O jei mes dar jų rankas sukabinsime, išeis puiki tvora aplink kapines!
document.write ("<\/scr"+"ipt>");