Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-01-02

Mokinių tėvai 2018 m. gali susilaukti naujų baudų

  
Mokinių tėvai 2018 m. gali susilaukti naujų baudų
© Pixnio.com
Už nuolatinį vėlavimą į mokykla vaikų tėvai baudžiami £60 bauda.

Tėvai, kurių atžalos nuolatos vėluoja į pamokas, 2018 m. gali susilaukti nemenkų piniginių baudų.

Stafordšyro grafystės savivaldybė priėmė naujas įstatymų gaires mokykloms, kuriose nurodoma, kad nuo šiol į pamokas nuolatos vėluojantys mokiniai gali būti nubausti piniginėmis baudomis. Tiesa, ar vadovautis šia taisykle, nuspręs patys mokyklų direktoriai.
Anksčiau pinigines baudas galėjo gauti tie vaikai ir jų tėvai, kurie į pamokas buvo pavėlavę 20 ir daugiau kartų. Nuo šių metų baudos grės tiems, kurie yra pavėlavę dvigubai mažiau – dešimt ir daugiau kartų.
 
Už nuolatinį vėlavimą į mokykla vaikų tėvai baudžiami 60 svarų sterlingų bauda, jei bauda sumokama per 21 dieną. Pavėlavus sumokėti baudą, ši išauga iki £120, jei sumokama per 28 darbo dienas.
 
Kol kas ši praktika rekomenduojama tik Stafordšyro grafystės mokyklose, tačiau neatmetama galimybė, kad, siekiant vaikus bei jų tėvus išmokyti punktualumo, ją taikyti pradės ir kitos Jungtinės Karalystės savivaldybės.
 
  

Žymos: Anglijos mokyklos, Bauda

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Naujasis rusas atvažiuoja į Paryžių, apsistoja penkių žvaigždučių viešbutyje. Skaito viešbučio lankstinuką:
- Taip... Valgis... Kur čia valgiaraštis? A, štai... Pusryčiai nuo 7 iki 11, pietūs nuo 12 iki 16, vakarianė nuo 17 iki 23. Ožiai! O tai kada „Luvrą“ apžiūrėti?