Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2014-02-25

Mokinių tėvams sumažins atostogų išlaidas

  
Mokinių tėvams sumažins atostogų išlaidas Mokinių tėvai, norėdami sutaupyti, reikalauja lankstaus vaikų atostogų grafiko.

Jungtinės Karalystės švietimo sekretorius Michaelis Gove‘as paskelbė, kad mokymo įstaigos turėtų keisti vaikų atostogų datas ir taip padėti sutaupyti tėvams. Mat, visuotinių atostogų metu kelionių agentūros bei skrydžių bendrovės sąmoningai padidina kainas, tad išvykti į kitą šalį šeimoms kainuoja kur kas brangiau nei kitomis dienomis, rašė independent.co.uk.

 ITV naujienų biuro atliktas tyrimas nustatė, jog Rytų Sussexo taryba per pastaruosius šešis mėnesius iš tėvų gavo beveik 20 tūkst. svarų sterlingų baudų. Beveik 500 baudų skirtos tėvams, neleidžiantiems vaikų į mokyklą ir išvykstantiems atostogauti ne atostogų metu.
Sulaukus daugybės tėvų skundų nuspręsta svarstyti klausimą dėl lankstaus mokinių atostogų grafiko. Kad šis klausimas būtų svarstomas, oficialiame Parlamento tinklalapyje buvo paskelbta peticija, kurią pasirašė 168,196 mokinių tėvų.
 
Šiuo metu mokyklos atostogų datas nustato ne Vyriausybė, o vietos valdžios institucijos, dažniausiai, rajonų tarybos. Mokinių tėvai siekia, kad mokyklos pačios galėtų pasirinkti mokinių atostogų laiką. Peticiją pasirašiusiųjų teigimu, mokykloms sprendžiant, kada vaikai bus išleidžiami atostogų, dingtų piko laikotarpis, kuriuo sumaniai naudojasi turizmo kompanijos.
 
Siūloma, kad nuo 2015-ųjų metų mokyklos gautų teisę pačios nustatyti atostogų datas ir taip padėti tėvams taupyti. Parlamento nariai tariasi, ar visoms šalies mokykloms suteikti visišką laisvę, ar nustatyti tam tikras ribas. Pavyzdžiui, svarstoma idėja kiekvienam regionui skirti tam tikrą laikotarpį, kurio metu vaikai turėtų atostogauti.
  

Žymos: Atostogos, Švietimas, Mokymas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Visos anytos mano, kad jų marčioms galvoje vien tik vakarėliai, baliai ir vyrai. Prisi-i-i-mena dar savo jaunystę!