Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-06-08

Mokyklos Anglijoje: ketinama atsisakyti namų darbų

  
Mokyklos Anglijoje: ketinama atsisakyti namų darbų Kad sumažintų psichologinių problemų, mokykla nori atsisakyti namų darbų.
Mūsų, kaip pedagogų darbas yra užtikrinti, kad jaunimas turėtų geriausią ateitį kokią įmanomą, o ne juos žaloti psichiškai.

Viena prestižiškiausių privačių mokyklų Jungtinėje Karalystėje (JK) dėl mokiniams sukeliamos depresijos ir nerimo priepuolių svarsto uždrausti namų darbus, - pranešė naujienų portalas standarts.co.uk.

Mokytojai, dirbantys jau 162-jus metus veikiančioje privačioje mergaičių mokykloje, per ateinančius penkerius metus žada pakeisti namų darbų sistemą. Mokytojai taip pat bus mokomi pastebėti psichologinius mokinių negalavimus. Norint pagerinti mokinių psichologinę būklę, nuo rugsėjo bus įvesta savaitinė meditacinė klasė bei pailgintos pertraukos tarp pamokų.
Mokyklos atstovai teigė, kad jie siekia panašaus į universitetinio namų darbų stiliaus, kur mokiniai turės tik perskaityti 2 - 3 dalykų medžiagą.
 
Cheltenhamo merginų koledžo direktorė Eve Jardine-Young sakė, kad užtikrinti jaunimo gerovę yra jų, kaip mokytojų atsakomybė. „Turime matyti aplink mus vykstančius dalykus. Apkrovimas namų darbais žaloja jaunimo psichologinę sveikatą. Mūsų, kaip pedagogų darbas yra užtikrinti, kad jaunimas turėtų geriausią ateitį kokią įmanomą, o ne juos žaloti psichiškai“, - kalbėjo direktorė.
 
E. Jardine-Young perspėjo, kad vidutinis amžius, kuomet susergama depresija, nuo 1960-ųjų metų beveik dvigubai pajaunėjo – nuo 29-erių metų iki 15-os metų.
 
 
  

Žymos: Anglijos mokyklos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras su žmona atvyksta į Paryžių, įsikuria viešbutyje. Vyras:
– Tai pirma į lovą ar į Eifelio bokštą?
Žmona:
– Į lovą! Eifelio bokštas stovės ilgiau...